Peljmies Cup 2018 PELJMIES CUP 2018
1.9. - 2.9.2018 Vesileppis | Suomi

Otteluohjelma

Alkulohkot

Lauantai 1.9.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:00Lohko Akenttä 1KuPS musta2-0OTPPäättynyt
209:00Lohko Akenttä 2Ilves2-2LePaPäättynyt
309:40Lohko Bkenttä 1HJK0-0AjaxPäättynyt
409:40Lohko Bkenttä 2HoDy2-0JippoPäättynyt
510:20Lohko Ckenttä 1RoPS1-3PEPOPäättynyt
610:20Lohko Ckenttä 2SJK5-3EPS Päättynyt
711:00Lohko Dkenttä 1TuNL0-2KuPS kelt.Päättynyt
811:00Lohko Akenttä 2Ilves0-2KuPS mustaPäättynyt
911:50Lohko Dkenttä 1NoPS1-1LehPaPäättynyt
1011:50Lohko Akenttä 2LePa0-3OTPPäättynyt
1112:30Lohko Bkenttä 1HoDy4-1HJKPäättynyt
1212:30Lohko Bkenttä 2Jippo1-1AjaxPäättynyt
1313:10Lohko Ckenttä 1SJK2-2RoPSPäättynyt
1413:10Lohko Ckenttä 2EPS 0-4PEPOPäättynyt
1513:50Lohko Dkenttä 1NoPS0-3TuNLPäättynyt
1613:50Lohko Dkenttä 2LehPa1-6KuPS kelt.Päättynyt
1714:40Lohko Akenttä 1KuPS musta1-1LePaPäättynyt
1814:40Lohko Akenttä 2OTP1-0IlvesPäättynyt
1915:20Lohko Bkenttä 1Ajax2-1HoDyPäättynyt
2015:20Lohko Bkenttä 2HJK3-1JippoPäättynyt
2116:00Lohko Ckenttä 1RoPS2-3EPS Päättynyt
2216:00Lohko Ckenttä 2PEPO4-2SJKPäättynyt
2316:40Lohko Dkenttä 1TuNL1-1LehPaPäättynyt
2416:40Lohko Dkenttä 2KuPS kelt.0-2NoPSPäättynyt

Sijoituspelit 1. kierros

Lauantai 1.9.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2517:409-16 Akenttä 1LePa2-1JippoPäättynyt
2617:409-16 Bkenttä 2HJK0-1IlvesPäättynyt
2718:209-16 Ckenttä 1EPS 7-0LehPaPäättynyt
2818:209-16 Dkenttä 2NoPS3-0RoPSPäättynyt
Sunnuntai 2.9.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2908:301-8 Akenttä 1KuPS musta3-1AjaxPäättynyt
3008:301-8 Bkenttä 2OTP0-2HoDyPäättynyt
3109:151-8 Ckenttä 1PEPO4-0TuNLPäättynyt
3209:151-8 Dkenttä 2SJK3-1KuPS kelt.Päättynyt

Sijoituspelit 2. kierros

Sunnuntai 2.9.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3310:0013-16 Akenttä 1Jippo1-2VLLehPaPäättynyt
3410:0013-16 Bkenttä 2HJK4-1RoPSPäättynyt
3510:459-12 Akenttä 1LePa3-1EPS Päättynyt
3610:459-12 Bkenttä 2Ilves0-1NoPSPäättynyt
3711:305-8 Akenttä 1Ajax5-0TuNLPäättynyt
3811:305-8 Bkenttä 2OTP0-3KuPS kelt.Päättynyt
3912:151-4 Akenttä 1KuPS musta0-2PEPOPäättynyt
4012:151-4 Bkenttä 2HoDy0-5SJKPäättynyt

Sijoituspelit 3. kierros

Sunnuntai 2.9.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4113:0015-16kenttä 1Jippo2-1RoPSPäättynyt
4213:0013-14kenttä 2LehPa0-4HJKPäättynyt
4313:4511-12kenttä 1EPS 1-2VLIlvesPäättynyt
4413:459-10kenttä 2LePa1-2NoPSPäättynyt
4514:307-8kenttä 1TuNL1-4OTPPäättynyt
4614:305-6kenttä 2Ajax4-1KuPS kelt.Päättynyt
4715:15Pronssiottelukenttä 2KuPS musta2-3VLHoDyPäättynyt
4815:15Loppuottelukenttä 1PEPO3-0SJKPäättynyt