Peljmies Cup 2019 PELJMIES CUP 2019
27.4. - 28.4.2019 Leppävirta | Suomi

Otteluohjelma

Alkulohkot

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:00Lohko Akenttä 1Honka3-1PEPOPäättynyt
209:00Lohko Bkenttä 2KäPa3-1TPSPäättynyt
309:35Lohko Ckenttä 1FC Kirkkonummi1-0TuNLPäättynyt
409:35Lohko Dkenttä 2PPJ2-4AjaxPäättynyt
510:10Lohko Akenttä 1KuPS musta0-4OLSPäättynyt
610:10Lohko Bkenttä 2Holstin Dynamo0-0OTPPäättynyt
710:45Lohko Ckenttä 1KuPS keltainen3-1Pallokarhut/Tervarit YJPäättynyt
810:45Lohko Dkenttä 2NOPS3-0LehPaPäättynyt
911:20Lohko Akenttä 1KuPS musta0-3HonkaPäättynyt
1011:20Lohko Bkenttä 2Holstin Dynamo2-3KäPaPäättynyt
1111:55Lohko Ckenttä 1KuPS keltainen2-1FC KirkkonummiPäättynyt
1211:55Lohko Dkenttä 2NOPS2-2PPJPäättynyt
1312:30Lohko Akenttä 1OLS1-0PEPOPäättynyt
1412:30Lohko Bkenttä 2OTP0-3TPSPäättynyt
1513:05Lohko Ckenttä 1Pallokarhut/Tervarit YJ1-4TuNLPäättynyt
1613:05Lohko Dkenttä 2LehPa0-0AjaxPäättynyt
1713:40Lohko Akenttä 1Honka0-1OLSPäättynyt
1813:40Lohko Bkenttä 2KäPa4-0OTPPäättynyt
1914:15Lohko Ckenttä 1FC Kirkkonummi4-0Pallokarhut/Tervarit YJPäättynyt
2014:15Lohko Dkenttä 2PPJ3-0LehPaPäättynyt
2114:50Lohko Akenttä 1PEPO10-1KuPS mustaPäättynyt
2214:50Lohko Bkenttä 2TPS2-7Holstin DynamoPäättynyt
2315:25Lohko Ckenttä 1TuNL0-3KuPS keltainenPäättynyt
2415:25Lohko Dkenttä 2Ajax0-1NOPSPäättynyt

Sijoituspelit 1. kierros

Lauantai 27.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2516:009-16 Akenttä 1PEPO5-0OTPPäättynyt
2616:009-16 Bkenttä 2TPS1-2KuPS mustaPäättynyt
2716:359-16 Ckenttä 1TuNL7-0LehPaPäättynyt
2816:359-16 Dkenttä 2PPJ1-3Pallokarhut/Tervarit YJPäättynyt
Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2909:001-8 Akenttä 1OLS0-1Holstin DynamoPäättynyt
3009:001-8 Bkenttä 2KäPa1-2VLHonkaPäättynyt
3109:401-8 Ckenttä 1KuPS keltainen1-0AjaxPäättynyt
3209:401-8 Dkenttä 2NOPS0-3FC KirkkonummiPäättynyt

Sijoituspelit 2. kierros

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3310:2013-16 Akenttä 1OTP0-1LehPaPäättynyt
3410:2013-16 Bkenttä 2TPS0-6PPJPäättynyt
3511:009-12 Akenttä 1PEPO2-3TuNLPäättynyt
3611:009-12 Bkenttä 2KuPS musta2-1Pallokarhut/Tervarit YJPäättynyt
3711:405-8 Akenttä 1OLS0-1VLAjaxPäättynyt
3811:405-8 Bkenttä 2KäPa0-1NOPSPäättynyt
3912:201-4 Akenttä 1Holstin Dynamo0-3KuPS keltainenPäättynyt
4012:201-4 Bkenttä 2Honka1-0FC KirkkonummiPäättynyt

Sijoituspelit 3. kierros

Sunnuntai 28.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4113:0015-16kenttä 1OTP1-0TPSPäättynyt
4213:0013-14kenttä 2LehPa0-2PPJPäättynyt
4313:4011-12kenttä 1PEPO4-0JAPallokarhut/Tervarit YJPäättynyt
4413:409-10kenttä 2TuNL2-1VLKuPS mustaPäättynyt
4514:207-8kenttä 1OLS1-0KäPaPäättynyt
4614:205-6kenttä 2Ajax0-2NOPSPäättynyt
4715:00Pronssiottelukenttä 1Holstin Dynamo3-1FC KirkkonummiPäättynyt
4815:00Loppuottelukenttä 2KuPS keltainen3-0HonkaPäättynyt