Banzai Cup 2019 BANZAI CUP 2019
5.10. - 6.10.2019 Leppävirta | Suomi

Kilpasarja

Alkulohkot

Lauantai 5.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
110:00Lohko AKenttä 3 LNToU-JJKEi aloitettu
210:00Lohko BKenttä 1 TNKuPS City-PK-37Ei aloitettu
310:30Lohko CKenttä 3 LNKuPS 10-JuPyEi aloitettu
410:30Lohko DKenttä 1 TNMP Sininen-JippoEi aloitettu
511:00Lohko AKenttä 3 LNPK-35 Punainen-Ajax-Sarkkiranta SininenEi aloitettu
611:00Lohko BKenttä 1 TNEsPa Keltainen 2-PaRiEi aloitettu
711:30Lohko CKenttä 3 LNEPS Akatemia Valkoinen-KomeetatEi aloitettu
811:30Lohko DKenttä 1 TNFC Kuusysi Valkosininen-HauPa VihreäEi aloitettu
912:30Lohko AKenttä 1 TNPK-35 Punainen-ToUEi aloitettu
1012:30Lohko BKenttä 3 LNEsPa Keltainen 2-KuPS CityEi aloitettu
1113:00Lohko CKenttä 1 TNEPS Akatemia Valkoinen-KuPS 10Ei aloitettu
1213:00Lohko DKenttä 3 LNFC Kuusysi Valkosininen-MP SininenEi aloitettu
1313:30Lohko AKenttä 3 LNAjax-Sarkkiranta Sininen-JJKEi aloitettu
1413:30Lohko BKenttä 1 TNPaRi-PK-37Ei aloitettu
1514:00Lohko CKenttä 3 LNKomeetat-JuPyEi aloitettu
1614:00Lohko DKenttä 1 TNHauPa Vihreä-JippoEi aloitettu
1714:30Lohko AKenttä 1 TNToU-Ajax-Sarkkiranta SininenEi aloitettu
1814:30Lohko BKenttä 3 LNKuPS City-PaRiEi aloitettu
1915:00Lohko CKenttä 1 TNKuPS 10-KomeetatEi aloitettu
2015:00Lohko DKenttä 3 LNMP Sininen-HauPa VihreäEi aloitettu
2115:30Lohko AKenttä 1 TNJJK-PK-35 PunainenEi aloitettu
2215:30Lohko BKenttä 3 LNPK-37-EsPa Keltainen 2Ei aloitettu
2316:00Lohko CKenttä 1 TNJuPy-EPS Akatemia ValkoinenEi aloitettu
2416:00Lohko DKenttä 3 LNJippo-FC Kuusysi ValkosininenEi aloitettu

Sijat 9-16

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2509:00Sijat 9-16 AKenttä 1 TNLohko A | Sija 3-Lohko B | Sija 4Ei aloitettu
2609:00Sijat 9-16 BKenttä 3 LNLohko B | Sija 3-Lohko A | Sija 4Ei aloitettu
2709:30Sijat 9-16 CKenttä 3 LNLohko C | Sija 3-Lohko D | Sija 4Ei aloitettu
2809:30Sijat 9-16 DKenttä 1 TNLohko D | Sija 3-Lohko C | Sija 4Ei aloitettu

Sijat 1-8

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2910:00Sijat 1-8 AKenttä 3 LNLohko A | Sija 1-Lohko B | Sija 2Ei aloitettu
3010:00Sijat 1-8 BKenttä 1 TNLohko B | Sija 1-Lohko A | Sija 2Ei aloitettu
3110:30Sijat 1-8 CKenttä 1 TNLohko C | Sija 1-Lohko D | Sija 2Ei aloitettu
3210:30Sijat 1-8 DKenttä 3 LNLohko D | Sija 1-Lohko C | Sija 2Ei aloitettu

Sijat 13-16

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3311:00Sijat 13-16 AKenttä 1 TNSijat 9-16 A | Sija 2-Sijat 9-16 B | Sija 2Ei aloitettu
3411:00Sijat 13-16 BKenttä 3 LNSijat 9-16 C | Sija 2-Sijat 9-16 D | Sija 2Ei aloitettu

Sijat 9-12

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3511:30Sijat 9-12 AKenttä 3 LNSijat 9-16 A | Sija 1-Sijat 9-16 B | Sija 1Ei aloitettu
3611:30Sijat 9-12 BKenttä 1 TNSijat 9-16 C | Sija 1-Sijat 9-16 D | Sija 1Ei aloitettu

Sijat 5-8

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3712:30Sijat 5-8 AKenttä 1 TNSijat 1-8 A | Sija 2-Sijat 1-8 B | Sija 2Ei aloitettu
3812:30Sijat 5-8 BKenttä 3 LNSijat 1-8 C | Sija 2-Sijat 1-8 D | Sija 2Ei aloitettu

Sijat 1-4

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3913:00Sijat 1-4 AKenttä 3 LNSijat 1-8 A | Sija 1-Sijat 1-8 B | Sija 1Ei aloitettu
4013:00Sijat 1-4 BKenttä 1 TNSijat 1-8 C | Sija 1-Sijat 1-8 D | Sija 1Ei aloitettu

Sijat 15-16

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4113:30Sijat 15-16Kenttä 1 TNSijat 13-16 A | Sija 2-Sijat 13-16 B | Sija 2Ei aloitettu

Sijat 13-14

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4213:30Sijat 13-14Kenttä 3 LNSijat 13-16 A | Sija 1-Sijat 13-16 B | Sija 1Ei aloitettu

Sijat 11-12

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4314:00Sijat 11-12Kenttä 1 TNSijat 9-12 A | Sija 2-Sijat 9-12 B | Sija 2Ei aloitettu

Sijat 9-10

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4414:00Sijat 9-10Kenttä 3 LNSijat 9-12 A | Sija 1-Sijat 9-12 B | Sija 1Ei aloitettu

Sijat 7-8

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4514:30Sijat 7-8Kenttä 3 LNSijat 5-8 A | Sija 2-Sijat 5-8 B | Sija 2Ei aloitettu

Sijat 5-6

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4614:30Sijat 5-6Kenttä 1 TNSijat 5-8 A | Sija 1-Sijat 5-8 B | Sija 1Ei aloitettu

Pronssiottelu sijat 3-4

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4715:00Sijat 3-4Kenttä 3 LNSijat 1-4 A | Sija 2-Sijat 1-4 B | Sija 2Ei aloitettu

Loppuottelu sijat 1-2

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4815:00Sijat 1-2Kenttä 1 TNSijat 1-4 A | Sija 1-Sijat 1-4 B | Sija 1Ei aloitettu