Banzai Cup 2019 BANZAI CUP 2019
5.10. - 6.10.2019 Leppävirta | Suomi

Eliittisarja

Alkulohkot (LUONNOS)

Lauantai 5.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:00Lohko AKenttä 2 TNKuPS Musta-HoDyEi aloitettu
209:00Lohko AKenttä 4 LNHauPa Keltainen-TPVEi aloitettu
309:40Lohko BKenttä 4 LNKuPS Keltainen-MP ValkoinenEi aloitettu
409:40Lohko CKenttä 2 TNPK-35-Ylöjärven IlvesEi aloitettu
510:20Lohko CKenttä 2 TNKuPS 08 Haaste-Ajax-Sarkkiranta ValkoinenEi aloitettu
610:20Lohko AKenttä 4 LNLePa-HoDyEi aloitettu
711:00Lohko BKenttä 4 LNPEPO-EPS Akatemia PunainenEi aloitettu
811:00Lohko AKenttä 2 TNHauPa Keltainen-KuPS MustaEi aloitettu
911:40Lohko CKenttä 4 LNPK-35-KuPS 08 HaasteEi aloitettu
1011:40Lohko BKenttä 2 TNEsPa Keltainen 1-MP ValkoinenEi aloitettu
1113:00Lohko BKenttä 2 TNPEPO-KuPS KeltainenEi aloitettu
1213:00Lohko CKenttä 4 LNYlöjärven Ilves-Ajax-Sarkkiranta ValkoinenEi aloitettu
1313:40Lohko AKenttä 2 TNLePa-HauPa KeltainenEi aloitettu
1413:40Lohko AKenttä 4 LNTPV-KuPS MustaEi aloitettu
1514:20Lohko BKenttä 4 LNEsPa Keltainen 1-PEPOEi aloitettu
1614:20Lohko BKenttä 2 TNEPS Akatemia Punainen-KuPS KeltainenEi aloitettu
1715:00Lohko CKenttä 4 LNKuPS 08 Haaste-Ylöjärven IlvesEi aloitettu
1815:00Lohko CKenttä 2 TNAjax-Sarkkiranta Valkoinen-PK-35Ei aloitettu
1915:40Lohko AKenttä 2 TNTPV-LePaEi aloitettu
2015:40Lohko AKenttä 4 LNHoDy-HauPa KeltainenEi aloitettu
2116:20Lohko BKenttä 4 LNEPS Akatemia Punainen-EsPa Keltainen 1Ei aloitettu
2216:20Lohko BKenttä 2 TNMP Valkoinen-PEPOEi aloitettu
Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2309:00Lohko AKenttä 4 LNKuPS Musta-LePaEi aloitettu
2409:00Lohko BKenttä 2 TNKuPS Keltainen-EsPa Keltainen 1Ei aloitettu
2509:40Lohko AKenttä 2 TNHoDy-TPVEi aloitettu
2609:40Lohko BKenttä 4 LNMP Valkoinen-EPS Akatemia PunainenEi aloitettu

Sijat 13-14

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2711:00Sijat 13-14Kenttä 2 TNLohko A | Sija 5-Lohko B | Sija 5Ei aloitettu

Sijat 10-12

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2811:00Sijat 10-12Kenttä 4 LNLohko A | Sija 4-Lohko B | Sija 4Ei aloitettu
2912:20Sijat 10-12Kenttä 4 LNLohko C | Sija 4-Lohko A | Sija 4Ei aloitettu
3013:40Sijat 10-12Kenttä 4 LNLohko B | Sija 4-Lohko C | Sija 4Ei aloitettu

Sijat 7-9

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3111:40Sijat 7-9Kenttä 2 TNLohko A | Sija 3-Lohko B | Sija 3Ei aloitettu
3213:00Sijat 7-9Kenttä 2 TNLohko C | Sija 3-Lohko A | Sija 3Ei aloitettu
3314:20Sijat 7-9Kenttä 2 TNLohko B | Sija 3-Lohko C | Sija 3Ei aloitettu

Sijat 4-6

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3411:40Sijat 4-6Kenttä 4 LNLohko A | Sija 2-Lohko B | Sija 2Ei aloitettu
3513:00Sijat 4-6Kenttä 4 LNLohko C | Sija 2-Lohko A | Sija 2Ei aloitettu
3614:20Sijat 4-6Kenttä 4 LNLohko B | Sija 2-Lohko C | Sija 2Ei aloitettu

Sijat 1-3

Sunnuntai 6.10.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3712:20Sijat 1-3Kenttä 2 TNLohko A | Sija 1-Lohko B | Sija 1Ei aloitettu
3813:40Sijat 1-3Kenttä 2 TNLohko C | Sija 1-Lohko A | Sija 1Ei aloitettu
3915:00Sijat 1-3Kenttä 2 TNLohko B | Sija 1-Lohko C | Sija 1Ei aloitettu