LähiTapiola Turnaus LäHITAPIOLA TURNAUS
6.4. - 8.4.2018 Harjoitushalli, LähiTapiola Areena | Suomi

Pukukopit Harjoitushalli 10/11 AA

Tiedoksi joukkueille pukukoppi-asioista harjoitushallilla:

Pukukopit on jaettu kahteen osaanàA-osa on kopin lähimmäinen puolisko ja B-osa kopin perimmäinen puolisko. Vähäisen pukukoppimäärän vuoksi joukkue saa kopin käyttöönsä 25 min ennen ottelun alkua, ja pukukoppi pitää olla vapaana seuraavalle peliryhmälle 10 min ottelun päättymisen jälkeen.

Pahoittelemme tämän järjestelyn tuomia haasteita, mutta toivomme että sopu sijaa antaa. Ja mikäli pystymme näin toimimaan, niin lopputulos on tasapuolinen kaikkien osalta.

Sunnuntai 8.4.2018  
  Aika Lohko Paikka Joukkueet Koppi  
37 9:15 Sijat 13-18 Harjoitushalli kenttä 2 Kiilat Hockey valkoinen 5A  
JyKi Jets 6A  
38 9:15 Sijat 9-12 Harjoitushalli kenttä 2 Jyp E 7A  
JyKi Sharks 8A  
39 9:45 Sijat 13-18 Harjoitushalli kenttä 2 Diskos 5B  
Kiilat Hockey sininen 6B  
40 9:45 E Harjoitushalli kenttä 2 KeuPa HT G1-10 B Valkoinen 7B  
Jyp A 8B  
41 10:15 F Harjoitushalli kenttä 2 Kiekko-Laser Musta 5A  
Kiekko-Laser Punainen 6A  
42 10:15 Sijat 9-12 Harjoitushalli kenttä 2 Jyp C 7A  
Jyp B 8A  
43 11:00 Sijat 13-18 Harjoitushalli kenttä 2 JyKi Jets 5B  
Nokian Pyry 6B  
44 11:00 Sijat 13-18 Harjoitushalli kenttä 2 Virkiä Valkoinen 7B  
Kiilat Hockey valkoinen 8B  
45 11:30 E Harjoitushalli kenttä 2 KeuPa HT G1-10 B Valkoinen 5A  
Kiekko-Laser Valkoinen 6A  
46 11:30 F Harjoitushalli kenttä 2 Kiekko-Laser Punainen 7A  
Kiekko-Laser Keltainen 8A  
47 12:00 Sijat 9-12 Harjoitushalli kenttä 2 Jyp C 5B  
Jyp E 6B  
48 12:00 Sijat 13-18 Harjoitushalli kenttä 2 Diskos 7B  
Nokian Pyry 8B  
49 12:45 E Harjoitushalli kenttä 2 Jyp A 5A  
Jyp D 6A  
50 12:45 F Harjoitushalli kenttä 2 Kiekko-Laser Musta 7A  
KeuPa HT G1-10 A Sininen 8A  
51 13:15 Sijat 9-12 Harjoitushalli kenttä 2 Jyp B 5B  
JyKi Sharks 6B  
52 13:15 Sijat 13-18 Harjoitushalli kenttä 2 Nokian Pyry 7B  
Virkiä Valkoinen 8B  
53 13:45 E Harjoitushalli kenttä 2 Kiekko-Laser Valkoinen 5A  
Jyp A 6A  
54 13:45 Sijat 13-18 Harjoitushalli kenttä 2 Kiilat Hockey sininen 7A  
Kiilat Hockey valkoinen 8A  
55 14:30 F Harjoitushalli kenttä 2 KeuPa HT G1-10 A Sininen 5B  
Kiekko-Laser Punainen 6B  
56 14:30 Sijat 9-12 Harjoitushalli kenttä 2 Jyp E 7B  
Jyp B 8B  
57 15:00 Sijat 13-18 Harjoitushalli kenttä 2 Virkiä Valkoinen 5A  
Kiilat Hockey sininen 6A  
58 15:00 Sijat 13-18 Harjoitushalli kenttä 2 Kiilat Hockey valkoinen 7A  
Nokian Pyry 8A  
59 15:30 Sijat 13-18 Harjoitushalli kenttä 2 JyKi Jets 5B  
Diskos 6B  
60 15:30 E Harjoitushalli kenttä 2 Jyp D 7B  
KeuPa HT G1-10 B Valkoinen 8B  
61 16:15 F Harjoitushalli kenttä 2 Kiekko-Laser Keltainen 5A  
Kiekko-Laser Musta 6A  
62 16:15 Sijat 9-12 Harjoitushalli kenttä 2 JyKi Sharks 7A  
Jyp C 8A  
63 16:45 Sijat 13-18 Harjoitushalli kenttä 2 Diskos 5B  
Virkiä Valkoinen 6B  
64 16:45 Sijat 13-18 Harjoitushalli kenttä 2 Nokian Pyry 7B  
Kiilat Hockey sininen 8B  
65 17:15 Sijat 13-18 Harjoitushalli kenttä 2 Kiilat Hockey sininen 5A  
JyKi Jets 6A  
             
Sijoitusottelut -10/11 AA  
 
Sunnuntai 8.4.2018  
  Aika Lohko Paikka Joukkueet Koppi  
66 17:15 Sijat 7-8 Harjoitushalli kenttä 2 E | Sija 4 7A  
F | Sija 4 8A  
67 18:00 Sijat 5-6 Harjoitushalli kenttä 2 E | Sija 3 5B  
F | Sija 3 6B  
68 18:00 Sijat 3-4 Harjoitushalli kenttä 2 E | Sija 2 7B  
F | Sija 2 8B  
69 18:30 Sijat 1-2 Harjoitushalli kenttä 2 E | Sija 1 5A  
F | Sija 1 6A