LähiTapiola Turnaus 2019 LäHITAPIOLA TURNAUS 2019
6.4. - 7.4.2019 Harjoitusjäähalli, Killerin jäähalli | Suomi Ilmoittaudu

Pukukopit Harjoitusjäähalli

Huom. Koppijako päivitetty pe 5.4 23.30

Tiedoksi joukkueille Hippoksen harjoitusjäähallin pukukoppi-järjestelystä:

Pukukopit on jaettu kahteen osaan. A-osa on kopin lähimmäinen puolisko ja B-osa kopin perimmäinen puolisko. Vähäisen pukukoppimäärän vuoksi joukkue saa kopin käyttöönsä 25 min ennen ottelun alkua, ja pukukoppi pitää olla vapaana seuraavalle peliryhmälle 10 min ottelun päättymisen jälkeen.

Pahoittelemme tämän järjestelyn tuomia haasteita, mutta toivomme että sopu sijaa antaa. Ja mikäli pystymme näin toimimaan, niin lopputulos on tasapuolinen kaikkien osalta.

Jäälle joukkuet menevät pukukopin kirjamen mukaiseen päätyyn. Esim. pukukoppi 2a menee kaukalon A-päätyyn. Kotijoukkue pelaa aina vaihtopenkiltä katsottuna vasemmassa päädyssä.

Pvm Aika Lohko Sarja Kaukalo Koti Pukukoppi Vieras Pukukoppi
La 6.4. 8:00 A -10 Harjoitushalli 1 JYP F2 (A) 1a JYP F2 (E) 2a
La 6.4. 8:00 B -10 Harjoitushalli 1 Jyki Tiikerit 3b JYP F2 (D) 4b
La 6.4. 8:15 C -11/12 Harjoitushalli 2 JYP Stars 7a JYP Korttelitytöt 8a
La 6.4. 8:15 B -11/12 Harjoitushalli 2 JYP Kings 5b JYP Oilers 6b
La 6.4. 8:30 C -10 Harjoitushalli 1 KeuPa HT F2-10 sininen 3a JYP F2 (C) 4a
La 6.4. 8:30 D -10 Harjoitushalli 1 Kiilat Hockey Valkoinen 1b JYP F2 (B) 2b
La 6.4. 8:45 A -11/12 Harjoitushalli 2 JYP Wild 7b JYP Flames 8b
La 6.4. 8:45 A -11/12 Harjoitushalli 2 Jyki valkoiset 5a Diskos Valkoinen 6a
La 6.4. 9:00 A -10 Harjoitushalli 1 Kookoo 3 1a Junior Pelicans Nastola F2 2a
La 6.4. 9:00 B -10 Harjoitushalli 1 Kookoo 4 3b KeuPa HT F2-10 valkoinen 4b
La 6.4. 9:15 B -11/12 Harjoitushalli 2 Keupa HT G1-11& G2-12 7a JYP Oilers 8a
La 6.4. 9:15 C -11/12 Harjoitushalli 2 JPK 5b JYP Korttelitytöt 6b
La 6.4. 9:45 C -10 Harjoitushalli 1 Kookoo 2 3a KY-80 4a
La 6.4. 9:45 D -10 Harjoitushalli 1 Kookoo 1 1b Jyki Leijonat 2b
La 6.4. 10:00 C -11/12 Harjoitushalli 2 Diskos Punainen 7b JYP Stars 8b
La 6.4. 10:00 B -11/12 Harjoitushalli 2 Jyki siniset 5a JYP Kings 6a
La 6.4. 10:15 A -10 Harjoitushalli 1 JYP F2 (A) 1a Nivala Cowboys 2a
La 6.4. 10:15 B -10 Harjoitushalli 1 Jyki Tiikerit 3b Kiekko-Oulu 4b
La 6.4. 10:30 A -11/12 Harjoitushalli 2 Jyki valkoiset 7a JYP Wild 8a
La 6.4. 10:30 A -11/12 Harjoitushalli 2 EVU Carolina Hurricanes 5b JYP Flames 6b
La 6.4. 10:45 D -10 Harjoitushalli 1 Kiilat Hockey Valkoinen 3a JPK 4a
La 6.4. 10:45 C -10 Harjoitushalli 1 KeuPa HT F2-10 sininen 1b Kiilat Hockey Sininen 2b
La 6.4. 11:00 B -11/12 Harjoitushalli 2 Keupa HT G1-11& G2-12 7b Jyki siniset 8b
La 6.4. 11:00 C -11/12 Harjoitushalli 2 JPK 5a Diskos Punainen 6a
La 6.4. 11:30 A -10 Harjoitushalli 1 Kärpät 1 1a JYP F2 (E) 2a
La 6.4. 11:30 B -10 Harjoitushalli 1 Kärpät 2 3b JYP F2 (D) 4b
La 6.4. 11:45 A -10 Harjoitushalli 2 Nivala Cowboys 7a Junior Pelicans Nastola F2 8a
La 6.4. 11:45 B -10 Harjoitushalli 2 Kiekko-Oulu 5b KeuPa HT F2-10 valkoinen 6b
La 6.4. 12:00 C -10 Harjoitushalli 1 Kookoo 2 3a Kärpät 3 4a
La 6.4. 12:00 D -10 Harjoitushalli 1 Kookoo 1 1b Kärpät 4 2b
La 6.4. 12:15 C -10 Harjoitushalli 2 Kiilat Hockey Sininen 7b KY-80 8b
La 6.4. 12:15 D -10 Harjoitushalli 2 JPK 5a Jyki Leijonat 6a
La 6.4. 12:30 A -10 Harjoitushalli 1 Kookoo 3 1a Kärpät 1 2a
La 6.4. 12:30 B -10 Harjoitushalli 1 Kookoo 4 3b Kärpät 2 4b
La 6.4. 12:45 C -11/12 Harjoitushalli 2 Diskos Punainen 7a EVU Florida Panthers 8a
La 6.4. 12:45 B -11/12 Harjoitushalli 2 Jyki siniset 5b Kiekko-Oulu 6b
La 6.4. 13:15 C -10 Harjoitushalli 1 Kärpät 3 3a JYP F2 (C) 4a
La 6.4. 13:15 D -10 Harjoitushalli 1 Kärpät 4 1b JYP F2 (B) 2b
La 6.4. 13:30 A -11/12 Harjoitushalli 2 EVU Carolina Hurricanes 7b Jyki valkoiset 8b
La 6.4. 13:30 A -11/12 Harjoitushalli 2 Diskos Valkoinen 5a JYP Wild 6a
La 6.4. 13:45 A -10 Harjoitushalli 1 Nivala Cowboys 1a Kookoo 3 2a
La 6.4. 13:45 B -10 Harjoitushalli 1 Kärpät 2 3b Jyki Tiikerit 4b
La 6.4. 14:00 B -11/12 Harjoitushalli 2 Kiekko-Oulu 7a JYP Kings 8a
La 6.4. 14:00 C -11/12 Harjoitushalli 2 EVU Florida Panthers 5b JYP Stars 6b
La 6.4. 14:15 A -10 Harjoitushalli 1 Junior Pelicans Nastola F2 3a JYP F2 (E) 4a
La 6.4. 14:15 D -10 Harjoitushalli 1 Kärpät 4 1b Kiilat Hockey Valkoinen 2b
La 6.4. 14:30 A -11/12 Harjoitushalli 2 Diskos Valkoinen 7b EVU Carolina Hurricanes 8b
La 6.4. 14:30 A -11/12 Harjoitushalli 2 JYP Flames 5a Jyki valkoiset 6a
La 6.4. 15:00 A -10 Harjoitushalli 1 Kärpät 1 1a JYP F2 (A) 2a
La 6.4. 15:00 B -10 Harjoitushalli 1 KeuPa HT F2-10 valkoinen 3b JYP F2 (D) 4b
La 6.4. 15:15 B -11/12 Harjoitushalli 2 JYP Oilers 7a Jyki siniset 8a
La 6.4. 15:15 B -11/12 Harjoitushalli 2 Kiekko-Oulu 5b Keupa HT G1-11& G2-12 6b
La 6.4. 15:30 C -10 Harjoitushalli 1 KY-80 3a JYP F2 (C) 4a
La 6.4. 15:30 D -10 Harjoitushalli 1 Jyki Leijonat 1b JYP F2 (B) 2b
La 6.4. 15:45 C -10 Harjoitushalli 2 Kärpät 3 7b KeuPa HT F2-10 sininen 8b
La 6.4. 15:45 B -10 Harjoitushalli 2 Kiekko-Oulu 5a Kookoo 4 6a
La 6.4. 16:00 A -10 Harjoitushalli 1 JYP F2 (E) 1a Kookoo 3 2a
La 6.4. 16:00 B -10 Harjoitushalli 1 KeuPa HT F2-10 valkoinen 3b Jyki Tiikerit 4b
La 6.4. 16:15 C -10 Harjoitushalli 2 Kiilat Hockey Sininen 7a Kookoo 2 8a
La 6.4. 16:15 D -10 Harjoitushalli 2 JPK 5b Kookoo 1 6b
La 6.4. 16:45 C -10 Harjoitushalli 1 KY-80 3a KeuPa HT F2-10 sininen 4a
La 6.4. 16:45 D -10 Harjoitushalli 1 Jyki Leijonat 1b Kiilat Hockey Valkoinen 2b
La 6.4. 17:00 C -11/12 Harjoitushalli 2 JYP Korttelitytöt 7b Diskos Punainen 8b
La 6.4. 17:00 C -11/12 Harjoitushalli 2 EVU Florida Panthers 5a JPK 6a
La 6.4. 17:15 A -10 Harjoitushalli 1 Nivala Cowboys 1a Kärpät 1 2a
La 6.4. 17:15 B -10 Harjoitushalli 1 Kiekko-Oulu 3b Kärpät 2 4b
La 6.4. 17:30 A -11/12 Harjoitushalli 2 JYP Flames 7a Diskos Valkoinen 8a
La 6.4. 17:30 A -11/12 Harjoitushalli 2 JYP Wild 5b EVU Carolina Hurricanes 6b
La 6.4. 17:45 C -10 Harjoitushalli 1 Kiilat Hockey Sininen 3a Kärpät 3 4a
La 6.4. 17:45 D -10 Harjoitushalli 1 JPK 1b Kärpät 4 2b
La 6.4. 18:00 C -11/12 Harjoitushalli 2 JYP Korttelitytöt 7b EVU Florida Panthers 8b
La 6.4. 18:00 B -11/12 Harjoitushalli 2 JYP Oilers 5a Kiekko-Oulu 6a
La 6.4. 18:30 A -10 Harjoitushalli 1 Junior Pelicans Nastola F2 1a JYP F2 (A) 2a
La 6.4. 18:30 B -10 Harjoitushalli 1 JYP F2 (D) 3b Kookoo 4 4b
La 6.4. 18:45 B -11/12 Harjoitushalli 2 JYP Kings 7a Keupa HT G1-11& G2-12 8a
La 6.4. 18:45 C -11/12 Harjoitushalli 2 JYP Stars 5b JPK 6b
La 6.4. 19:00 C -10 Harjoitushalli 1 JYP F2 (C) 3a Kookoo 2 4a
La 6.4. 19:00 D -10 Harjoitushalli 1 JYP F2 (B) 1b Kookoo 1 2b
La 6.4. 19:15 C -10 Harjoitushalli 2 Kärpät 3 7b KY-80 8b
La 6.4. 19:15 D -10 Harjoitushalli 2 Kärpät 4 5a Jyki Leijonat 6a
La 6.4. 19:30 A -10 Harjoitushalli 1 Kärpät 1 1a Junior Pelicans Nastola F2 2a
La 6.4. 19:30 B -10 Harjoitushalli 1 Kärpät 2 3b KeuPa HT F2-10 valkoinen 4b
La 6.4. 19:45 A -10 Harjoitushalli 2 JYP F2 (E) 7a Nivala Cowboys 8a
La 6.4. 19:45 B -10 Harjoitushalli 2 JYP F2 (D) 5b Kiekko-Oulu 6b
La 6.4. 20:15 D -10 Harjoitushalli 1 JYP F2 (B) 3a JPK 4a
La 6.4. 20:15 D -10 Harjoitushalli 1 Kookoo 1 1b Kiilat Hockey Valkoinen 2b
                 
Pvm Aika Lohko Sarja Kaukalo Koti Pukukoppi Vieras Pukukoppi
Su 7.4. 8:00 A -10 Harjoitushalli 1 Kookoo 3 1a JYP F2 (A) 2a
Su 7.4. 8:00 B -10 Harjoitushalli 1 Kookoo 4 3b Jyki Tiikerit 4b
Su 7.4. 8:15 10-12 -11/12 Harjoitushalli 2 A | 4 7a B | 4 8a
Su 7.4. 8:15 13-15 -11/12 Harjoitushalli 2 A | 5 5b B | 5 6b
Su 7.4. 8:30 C -10 Harjoitushalli 1 Kookoo 2 3a KeuPa HT F2-10 sininen 4a
Su 7.4. 8:30 C -10 Harjoitushalli 1 JYP F2 (C) 1b Kiilat Hockey Sininen 2b
Su 7.4. 8:45 21-24 -10 Harjoitushalli 2 A | 6 7b B | 6 8b
Su 7.4. 8:45 17-20 -10 Harjoitushalli 2 D | 5 5a A | 5 6a
Su 7.4. 9:00 13-16 -10 Harjoitushalli 1 B | 4 1a A | 4 2a
Su 7.4. 9:00 9-12 -10 Harjoitushalli 1 B | 3 3b A | 3 4b
Su 7.4. 9:15 7-9 -11/12 Harjoitushalli 2 A | 3 7a B | 3 8a
Su 7.4. 9:15 4-6 -11/12 Harjoitushalli 2 A | 2 5b B | 2 6b
Su 7.4. 9:45 5-8 -10 Harjoitushalli 1 A | 2 3a B | 2 4a
Su 7.4. 9:45 1-4 -10 Harjoitushalli 1 A | 1 1b B | 1 2b
Su 7.4. 10:00 21-24 -10 Harjoitushalli 2 C | 6 7b D | 6 8b
Su 7.4. 10:00 17-20 -10 Harjoitushalli 2 B | 5 5a C | 5 6a
Su 7.4. 10:15 13-16 -10 Harjoitushalli 1 A | 4 1a D | 4 2a
Su 7.4. 10:15 9-12 -10 Harjoitushalli 1 C | 3 3b D | 3 4b
Su 7.4. 10:30 1-3 -11/12 Harjoitushalli 2 C | 1 7a A | 1 8a
Su 7.4. 10:30 13-15 -11/12 Harjoitushalli 2 C | 5 5b A | 5 6b
Su 7.4. 10:45 5-8 -10 Harjoitushalli 1 C | 2 3a D | 2 4a
Su 7.4. 10:45 1-4 -10 Harjoitushalli 1 C | 1 1b D | 1 2b
Su 7.4. 11:00 21-24 -10 Harjoitushalli 2 C | 6 7b A | 6 8b
Su 7.4. 11:00 17-20 -10 Harjoitushalli 2 B | 5 5a D | 5 6a
Su 7.4. 11:30 13-16 -10 Harjoitushalli 1 A | 4 1a C | 4 2a
Su 7.4. 11:30 9-12 -10 Harjoitushalli 1 B | 3 3b C | 3 4b
Su 7.4. 11:45 10-12 -11/12 Harjoitushalli 2 C | 4 7a A | 4 8a
Su 7.4. 11:45 7-9 -11/12 Harjoitushalli 2 C | 3 5b A | 3 6b
Su 7.4. 12:00 21-24 -10 Harjoitushalli 1 D | 6 3a B | 6 4a
Su 7.4. 12:00 17-20 -10 Harjoitushalli 1 C | 5 1b A | 5 2b
Su 7.4. 12:15 5-8 -10 Harjoitushalli 2 C | 2 7b A | 2 8b
Su 7.4. 12:15 1-4 -10 Harjoitushalli 2 C | 1 5a A | 1 6a
Su 7.4. 12:30 5-8 -10 Harjoitushalli 1 D | 2 1a B | 2 2a
Su 7.4. 12:30 1-4 -10 Harjoitushalli 1 D | 1 3b B | 1 4b
Su 7.4. 12:45 4-6 -11/12 Harjoitushalli 2 C | 2 7a A | 2 8a
Su 7.4. 12:45 1-3 -11/12 Harjoitushalli 2 A | 1 5b B | 1 6b
Su 7.4. 13:15   -10 Harjoitushalli 1 A | 6 3a D | 6 4a
Su 7.4. 13:15 17-20 -10 Harjoitushalli 1 D | 5 1b C | 5 2b
Su 7.4. 13:30 13-16 -10 Harjoitushalli 2 D | 4 7b B | 4 8b
Su 7.4. 13:30 9-12 -10 Harjoitushalli 2 A | 3 5a D | 3 6a
Su 7.4. 13:45 5-8 -10 Harjoitushalli 1 A | 2 1a D | 2 2a
Su 7.4. 13:45 1-4 -10 Harjoitushalli 1 A | 1 3b D | 1 4b
Su 7.4. 14:00 13-15 -11/12 Harjoitushalli 2 B | 5 7a C | 5 8a
Su 7.4. 14:00 10-12 -11/12 Harjoitushalli 2 B | 4 5b C | 4 6b
Su 7.4. 14:15 21-24 -10 Harjoitushalli 1 B | 6 3a C | 6 4a
Su 7.4. 14:15 17-20 -10 Harjoitushalli 1 A | 5 1b B | 5 2b
Su 7.4. 14:30 13-16 -10 Harjoitushalli 2 C | 4 7b D | 4 8b
Su 7.4. 14:30 9-12 -10 Harjoitushalli 2 C | 3 5a A | 3 6a
Su 7.4. 15:00 9-12 -10 Harjoitushalli 1 D | 3 1a B | 3 2a
Su 7.4. 15:00 5-8 -10 Harjoitushalli 1 B | 2 3b C | 2 4b
Su 7.4. 15:15 7-9 -11/12 Harjoitushalli 2 B | 3 7a C | 3 8a
Su 7.4. 15:15 4-6 -11/12 Harjoitushalli 2 B | 2 5b C | 2 6b
Su 7.4. 15:30 13-16 -10 Harjoitushalli 1 C | 4 3a B | 4 4a
Su 7.4. 15:30 1-4 -10 Harjoitushalli 1 B | 1 1b C | 1 2b
Su 7.4. 15:45 1-3 -11/12 Harjoitushalli 2 B | 1 7b C | 1 8b