Susiraja F1 SUSIRAJA F1
10.9. - 11.9.2016 Joensuun jäähalli | Suomi Ilmoittaudu

Otteluohjelma

Lohkovaihe

Lauantai 10.9.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:30ÄrjylohkoKilpahalliJokipojat mustaPäättynyt55
Warkis sininen33
209:30SusilohkoKilpahalliJokipojat punamustaPäättynyt55
Warkis valkoinen33
310:05ÄrjylohkoKilpahalliKalpa p mustaPäättynyt1313
SaPKo sininen00
410:05SusilohkoKilpahalliKalpa p keltainenPäättynyt33
SaPKo valkoinen44
510:50ÄrjylohkoKilpahalliKetterä valkoinenPäättynyt99
Jokipojat punainen33
610:50SusilohkoKilpahalliKetterä sininenPäättynyt1515
Peli-Karhut11
711:25ÄrjylohkoKilpahalliKalpa p mustaPäättynyt88
Jokipojat musta33
811:25SusilohkoKilpahalliKalpa p keltainenPäättynyt66
Jokipojat punamusta55
912:10ÄrjylohkoKilpahalliKetterä valkoinenPäättynyt88
Warkis sininen66
1012:10SusilohkoKilpahalliKetterä sininenPäättynyt77
Warkis valkoinen22
1112:45ÄrjylohkoKilpahalliJokipojat punainenPäättynyt11
SaPKo sininen55
1212:45SusilohkoKilpahalliPeli-KarhutPäättynyt22
SaPKo valkoinen99
1313:30ÄrjylohkoKilpahalliJokipojat mustaPäättynyt55
Ketterä valkoinen33
1413:30SusilohkoKilpahalliJokipojat punamustaPäättynyt22
Ketterä sininen1212
1514:05ÄrjylohkoKilpahalliJokipojat punainenPäättynyt44
Kalpa p musta66
1614:05SusilohkoKilpahalliPeli-KarhutPäättynyt22
Kalpa p keltainen88
1714:50ÄrjylohkoKilpahalliSaPKo sininenPäättynyt88
Warkis sininen44
1814:50SusilohkoKilpahalliSaPKo valkoinenPäättynyt77
Warkis valkoinen55
1915:25ÄrjylohkoKilpahalliJokipojat punainenPäättynyt55
Jokipojat musta88
2015:25SusilohkoKilpahalliPeli-KarhutPäättynyt00
Jokipojat punamusta66
2116:10ÄrjylohkoHarjoitushalliSaPKo sininenPäättynyt33
Ketterä valkoinen77
2216:10SusilohkoHarjoitushalliSaPKo valkoinenPäättynyt33
Ketterä sininen55
2316:45ÄrjylohkoHarjoitushalliWarkis sininenPäättynyt77
Kalpa p musta66
2416:45SusilohkoHarjoitushalliWarkis valkoinenPäättynyt00
Kalpa p keltainen99
2517:30ÄrjylohkoHarjoitushalliJokipojat mustaPäättynyt88
SaPKo sininen55
2617:30SusilohkoHarjoitushalliJokipojat punamustaPäättynyt88
SaPKo valkoinen66
2718:05ÄrjylohkoHarjoitushalliWarkis sininenPäättynyt22
Jokipojat punainen77
2818:05SusilohkoHarjoitushalliWarkis valkoinenPäättynyt44
Peli-Karhut88
2918:50ÄrjylohkoHarjoitushalliKalpa p mustaPäättynyt44
Ketterä valkoinen66
3018:50SusilohkoHarjoitushalliKalpa p keltainenPäättynyt22
Ketterä sininen66

Uusi turnausvaihe (2)

Sunnuntai 11.9.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
31Sijat 5-8 Kalpa p mustaEi aloitettu
SaPKo sininen
32Sijat 1-4Jokipojat mustaEi aloitettu
Ketterä valkoinen
33sijat 9-12Peli-KarhutEi aloitettu
Warkis valkoinen
34Sijat 5-8 Kalpa p keltainenEi aloitettu
SaPKo valkoinen
35Sijat 1-4Ketterä sininenEi aloitettu
Jokipojat punamusta
36sijat 9-12Jokipojat punainenEi aloitettu
Warkis sininen
3709:00sijat 9-12HarjoitushalliJokipojat punainenPeruttu
Peli-Karhut
3809:00sijat 9-12HarjoitushalliWarkis valkoinenPeruttu
Warkis sininen
3909:35Sijat 5-8 HarjoitushalliKalpa p mustaPeruttu
Kalpa p keltainen
4009:35Sijat 5-8 HarjoitushalliSaPKo valkoinenPeruttu
SaPKo sininen
4110:20Sijat 1-4HarjoitushalliJokipojat mustaPeruttu
Jokipojat punamusta
4210:20Sijat 1-4HarjoitushalliKetterä valkoinenPeruttu
Ketterä sininen
4310:55sijat 9-12HarjoitushalliJokipojat punainenPäättynyt44
Warkis valkoinen77
4410:55sijat 9-12HarjoitushalliWarkis sininenPäättynyt88
Peli-Karhut22
4511:45Sijat 5-8 HarjoitushalliKalpa p mustaPäättynyt11
SaPKo valkoinen66
4611:45Sijat 5-8 HarjoitushalliSaPKo sininenPäättynyt11
Kalpa p keltainen88
4712:25Sijat 1-4HarjoitushalliKetterä sininenPäättynyt99
Jokipojat musta22
4812:25Sijat 1-4HarjoitushalliJokipojat punamustaPäättynyt44
Ketterä valkoinen99