JPK Stars 07 JPK STARS 07
2.4.2016 Alajärvi | Suomi

Otteluohjelma

Lohkovaihe

Lauantai 2.4.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:00C Kenttä 1He-Ki RocketsPäättynyt00
Hermes77
209:00C Kenttä 2Jyp PunainenPäättynyt1111
S-Kiekko Musta00
309:25A Kenttä 1JPK MustaPäättynyt55
Jyki 111
409:25A Kenttä 2JYP ValkoinenPäättynyt44
S-Kiekko Sininen11
509:50C Kenttä 1S-Kiekko MustaPäättynyt22
He-Ki Rockets11
609:50C Kenttä 2HermesPäättynyt44
Jyp Punainen11
710:30B Kenttä 1JPK PunainenPäättynyt88
He-Ki Torpedos33
810:30B Kenttä 2Jyki 2Päättynyt33
JYP Musta22
910:55A Kenttä 1Jyki 1Päättynyt66
JYP Valkoinen22
1010:55A Kenttä 2S-Kiekko SininenPäättynyt22
JPK Musta55
1111:20C Kenttä 1He-Ki RocketsPäättynyt11
Jyp Punainen55
1211:20C Kenttä 2S-Kiekko MustaPäättynyt22
Hermes88
1312:20B Kenttä 1JYP MustaPäättynyt11
JPK Punainen55
1412:20B Kenttä 2Jyki 2Päättynyt22
He-Ki Torpedos77
1512:45A Kenttä 1JPK MustaPäättynyt11
JYP Valkoinen22
1612:45A Kenttä 2Jyki 1Päättynyt33
S-Kiekko Sininen22
1713:10B Kenttä 1Jyki 2Päättynyt00
JPK Punainen88
1813:10B Kenttä 2He-Ki TorpedosPäättynyt11
JYP Musta00

Jatkosarjapelit

Lauantai 2.4.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
1913:45F Alempi jatkosarjaKenttä 1JYP ValkoinenPäättynyt55
S-Kiekko Musta11
2013:45G Alempi jatkosarjaKenttä 2S-Kiekko SininenPäättynyt44
He-Ki Rockets22
2114:10D Ylempi jatkosarjaKenttä 1HermesPäättynyt44
He-Ki Torpedos11
2214:10E Ylempi jatkosarjaKenttä 2Jyki 1Päättynyt11
Jyp Punainen33
2314:35F Alempi jatkosarjaKenttä 1S-Kiekko MustaPäättynyt22
JYP Musta55
2414:35G Alempi jatkosarjaKenttä 2Jyki 2Päättynyt22
He-Ki Rockets00
2515:10D Ylempi jatkosarjaKenttä 1JPK MustaPäättynyt44
He-Ki Torpedos11
2615:10G Alempi jatkosarjaKenttä 2S-Kiekko SininenPäättynyt33
Jyki 244
2715:35F Alempi jatkosarjaKenttä 1JYP ValkoinenPäättynyt55
JYP Musta22
2815:35E Ylempi jatkosarjaKenttä 2JPK PunainenPäättynyt44
Jyp Punainen11
2916:10D Ylempi jatkosarjaKenttä 1HermesPäättynyt11
JPK Musta22
3016:10E Ylempi jatkosarjaKenttä 2JPK PunainenPäättynyt55
Jyki 100

Semifinaalit

Lauantai 2.4.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3117:40H Semifinaali AKenttä 1JPK MustaPäättynyt88
Jyp Punainen22
3217:40I Semifinaali BKenttä 2JPK PunainenPäättynyt55
Hermes44

Sijoituspelit

Lauantai 2.4.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3316:45Sijoituspeli 9-10Kenttä 1JYP MustaPäättynyt22
S-Kiekko Sininen33
3416:45Sijoituspeli 11-12Kenttä 2He-Ki RocketsPäättynyt77
S-Kiekko Musta33
3517:15Sijoituspeli 5-6Kenttä 1He-Ki TorpedosPäättynyt22
Jyki 133
3617:15Sijoituspeli 7-8Kenttä 2JYP ValkoinenPäättynyt33
Jyki 200
3718:15Pronssiottelu 3-4Kenttä 2Jyp PunainenPäättynyt22
Hermes55
3818:15Kultaottelu 1-2Kenttä 1JPK MustaPäättynyt55
JPK Punainen44