Lauri Markkanen Tournament 2019 LAURI MARKKANEN TOURNAMENT 2019
11.5. - 12.5.2019 Gradia Harju, Kilpisen Koulu, JYU Liikunta, Gradia Viitaniemi, Kypärämäen Koulu, Hipposhalli, Monitoimitalo, Viitanimen Koulu | Suomi

Tytöt 05-06

Alkusarja

Lauantai 11.5.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
111:00Lohko AViitanimen Koulu, Viitaniemen KouluHoNsU24-38Huima SininenPäättynyt
211:00Lohko BJYU Liikunta, Liikunta PSSäyRi36-54Huima KeltainenPäättynyt
312:00Lohko AViitanimen Koulu, Viitaniemen KouluONMKY13-47KorsKu -05Päättynyt
412:00Lohko BJYU Liikunta, Liikunta PSKorsKu T0631-32Taivalkosken KuohuPäättynyt
513:00Lohko AViitanimen Koulu, Viitaniemen KouluHoNsU28-12Siilinjärven EsaBPäättynyt
613:00Lohko BJYU Liikunta, Liikunta PSSäyRi28-49Torpan PojatPäättynyt
714:00Lohko AViitanimen Koulu, Viitaniemen KouluHuima Sininen38-36ONMKYPäättynyt
814:00Lohko BJYU Liikunta, Liikunta PSHuima Keltainen27-35KorsKu T06Päättynyt
915:00Lohko AViitanimen Koulu, Viitaniemen KouluKorsKu -0571-8Siilinjärven EsaBPäättynyt
1015:00Lohko BJYU Liikunta, Liikunta PSTaivalkosken Kuohu37-33Torpan PojatPäättynyt
1116:00Lohko AViitanimen Koulu, Viitaniemen KouluONMKY21-42HoNsUPäättynyt
1216:00Lohko BJYU Liikunta, Liikunta PSKorsKu T0649-37SäyRiPäättynyt
1317:00Lohko AViitanimen Koulu, Viitaniemen KouluSiilinjärven EsaB37-39Huima SininenPäättynyt
1417:00Lohko BJYU Liikunta, Liikunta PSTorpan Pojat25-30Huima KeltainenPäättynyt
Sunnuntai 12.5.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1509:00Lohko AViitanimen Koulu, Viitaniemen KouluKorsKu -0536-22HoNsUPäättynyt
1609:00Lohko BJYU Liikunta, Liikunta PSTaivalkosken Kuohu50-28SäyRiPäättynyt
1710:00Lohko AViitanimen Koulu, Viitaniemen KouluSiilinjärven EsaB24-30ONMKYPäättynyt
1810:00Lohko BJYU Liikunta, Liikunta PSTorpan Pojat20-28KorsKu T06Päättynyt
1911:00Lohko AViitanimen Koulu, Viitaniemen KouluHuima Sininen21-51KorsKu -05Päättynyt
2011:00Lohko BJYU Liikunta, Liikunta PSHuima Keltainen31-46Taivalkosken KuohuPäättynyt

Pronssi & Finaali

Sunnuntai 12.5.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2113:00PronssiotteluJYU Liikunta, Liikunta PSHuima Sininen25-47KorsKu T06Päättynyt
2214:00FinaaliJYU Liikunta, Liikunta PSKorsKu -0549-33Taivalkosken KuohuPäättynyt