PIRKKAHALLITURNAUS 2019
19.1. - 20.1.2019 Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Jalitsu-halli | Suomi

T11

Alkulohkot

Lauantai 19.1.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:00Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Ilves1-0OHFPäättynyt
209:00Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2EPS Punainen1-0JäPSPäättynyt
309:30Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1HJK 1-0FC KuusysiPäättynyt
409:30Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2TuPS/KP-75 yj1-2LePa Leopardit MustatPäättynyt
510:00Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1HJK Sininen1-2VJSPäättynyt
610:00Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2NJS2-1Pallo-IirotPäättynyt
711:30Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1EPS Punainen0-2IlvesPäättynyt
811:30Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2JäPS0-4OHFPäättynyt
912:00Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1LePa Leopardit Mustat0-0FC KuusysiPäättynyt
1012:00Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2TuPS/KP-75 yj0-2HJK Päättynyt
1112:30Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1NJS0-3HJK SininenPäättynyt
1212:30Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2Pallo-Iirot0-4VJSPäättynyt
1314:15Lohko AJalitsu-halli, Jalitsu 1Ilves9-1JäPSPäättynyt
1414:15Lohko AJalitsu-halli, Jalitsu 2OHF0-0EPS PunainenPäättynyt
1514:45Lohko BJalitsu-halli, Jalitsu 1HJK 1-0LePa Leopardit MustatPäättynyt
1614:45Lohko BJalitsu-halli, Jalitsu 2FC Kuusysi0-1TuPS/KP-75 yjPäättynyt
1715:15Lohko CJalitsu-halli, Jalitsu 1HJK Sininen7-0Pallo-IirotPäättynyt
1815:15Lohko CJalitsu-halli, Jalitsu 2VJS3-0NJSPäättynyt

Loppusarjat

Sunnuntai 20.1.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1909:30Sijat 10-12Jalitsu-halli, Jalitsu 1JäPS0-3FC KuusysiPäättynyt
2009:30Sijat 7-9Jalitsu-halli, Jalitsu 2EPS Punainen1-1TuPS/KP-75 yjPäättynyt
2110:00Sijat 4-6Jalitsu-halli, Jalitsu 1OHF1-1LePa Leopardit MustatPäättynyt
2210:00Sijat 1-3Jalitsu-halli, Jalitsu 2Ilves2-0HJK Päättynyt
2313:50Sijat 10-12Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Pallo-Iirot1-0JäPSPäättynyt
2413:50Sijat 7-9Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2NJS0-2EPS PunainenPäättynyt
2514:20Sijat 4-6Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1HJK Sininen2-0OHFPäättynyt
2614:20Sijat 1-3Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2VJS0-1IlvesPäättynyt
2717:30Sijat 10-12Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Kuusysi1-0Pallo-IirotPäättynyt
2817:30Sijat 7-9Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2TuPS/KP-75 yj2-0NJSPäättynyt
2918:00Sijat 4-6Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1LePa Leopardit Mustat1-0HJK SininenPäättynyt
3018:00Sijat 1-3Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2HJK 1-1VJSPäättynyt