PIRKKAHALLITURNAUS 2019
19.1. - 20.1.2019 Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Jalitsu-halli | Suomi

T12

Alkulohkot

Lauantai 19.1.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
110:55Lohko AJalitsu-halli, Jalitsu 1HauPa0-2PuiUPäättynyt
210:55Lohko AJalitsu-halli, Jalitsu 2FC Espoo Valkoinen0-5JäPSPäättynyt
311:30Lohko BJalitsu-halli, Jalitsu 1PuiU Valkoinen0-8FC Espoo SininenPäättynyt
411:30Lohko BJalitsu-halli, Jalitsu 2Palokan Riento0-1EPS Valkoinen Päättynyt
512:05Lohko CJalitsu-halli, Jalitsu 1TiPS Akatemia 20-0FC Honka Akatemia 1Päättynyt
612:05Lohko CJalitsu-halli, Jalitsu 2Palokan Riento Musta1-1EPS PunainenPäättynyt
712:40Lohko DJalitsu-halli, Jalitsu 1Ilves6-0FC Honka Akatemia 2Päättynyt
812:40Lohko DJalitsu-halli, Jalitsu 2TiPS Akatemia 10-1NJSPäättynyt
914:45Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Espoo Valkoinen0-2HauPaPäättynyt
1014:45Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2JäPS3-0PuiUPäättynyt
1115:20Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Palokan Riento5-0PuiU ValkoinenPäättynyt
1215:20Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2EPS Valkoinen 0-1FC Espoo SininenPäättynyt
1315:55Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Palokan Riento Musta1-0TiPS Akatemia 2Päättynyt
1415:55Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2EPS Punainen3-1FC Honka Akatemia 1Päättynyt
1516:30Lohko DTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1TiPS Akatemia 10-2IlvesPäättynyt
1616:30Lohko DTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2NJS5-1FC Honka Akatemia 2Päättynyt
1718:50Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1HauPa0-5JäPSPäättynyt
1818:50Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2PuiU1-1FC Espoo ValkoinenPäättynyt
1919:25Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1PuiU Valkoinen0-10EPS Valkoinen Päättynyt
2019:25Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2FC Espoo Sininen4-0Palokan RientoPäättynyt
2120:00Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1TiPS Akatemia 20-3EPS PunainenPäättynyt
2220:00Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2FC Honka Akatemia 11-1Palokan Riento MustaPäättynyt
2320:35Lohko DTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Honka Akatemia 20-5TiPS Akatemia 1Päättynyt
2420:35Lohko DTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2Ilves3-1NJSPäättynyt

Sijoitusottelut (1)

Sunnuntai 20.1.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2510:30Sijat 13-16 (1)Jalitsu-halli, Jalitsu 1FC Espoo Valkoinen1-3TiPS Akatemia 2Päättynyt
2610:30Sijat 13-16 (2)Jalitsu-halli, Jalitsu 2PuiU Valkoinen1-3FC Honka Akatemia 2Päättynyt
2711:05Sijat 9-12 (1)Jalitsu-halli, Jalitsu 1HauPa1-0FC Honka Akatemia 1Päättynyt
2811:05Sijat 9-12 (2)Jalitsu-halli, Jalitsu 2Palokan Riento0-6TiPS Akatemia 1Päättynyt
2911:45Sijat 5-8 (1)Jalitsu-halli, Jalitsu 1PuiU1-2Palokan Riento MustaPäättynyt
3011:45Sijat 5-8 (2)Jalitsu-halli, Jalitsu 2EPS Valkoinen 2-0NJSPäättynyt
3112:25Sijat 1-4 (1)Jalitsu-halli, Jalitsu 1JäPS2-1VLEPS PunainenPäättynyt
3212:25Sijat 1-4 (2)Jalitsu-halli, Jalitsu 2FC Espoo Sininen1-0VLIlvesPäättynyt

Sijoitusottelut (2)

Sunnuntai 20.1.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3314:50Sijat 15-16Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Espoo Valkoinen4-2PuiU ValkoinenPäättynyt
3414:50Sijat 13-14Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2TiPS Akatemia 24-0FC Honka Akatemia 2Päättynyt
3515:30Sijat 11-12Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Honka Akatemia 12-3Palokan RientoPäättynyt
3615:30Sijat 9-10Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2HauPa1-2VLTiPS Akatemia 1Päättynyt
3716:10Sijat 7-8Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1PuiU1-5NJSPäättynyt
3816:10Sijat 5-6Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2Palokan Riento Musta1-0EPS Valkoinen Päättynyt
3916:50Sijat 3-4Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1EPS Punainen0-1IlvesPäättynyt
4016:50Sijat 1-2Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2JäPS1-2VLFC Espoo SininenPäättynyt