PIRKKAHALLITURNAUS 2019
19.1. - 20.1.2019 Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Jalitsu-halli | Suomi

T13

Alkulohkot

Lauantai 19.1.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:10Lohko AJalitsu-halli, Jalitsu 1Ilves1-0GnistanPäättynyt
209:10Lohko AJalitsu-halli, Jalitsu 2TPS Valkoinen0-2NJSPäättynyt
309:45Lohko BJalitsu-halli, Jalitsu 1ONS2-0FC Honka AkatemiaPäättynyt
409:45Lohko BJalitsu-halli, Jalitsu 2TPS Musta1-2FC Espoo ValkoinenPäättynyt
510:20Lohko CJalitsu-halli, Jalitsu 1BK-481-1VJSPäättynyt
610:20Lohko CJalitsu-halli, Jalitsu 2FC Espoo Sininen1-0JäPSPäättynyt
713:00Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1TPS Valkoinen0-1IlvesPäättynyt
813:00Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2NJS2-0GnistanPäättynyt
913:35Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1TPS Musta0-2ONSPäättynyt
1013:35Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2FC Espoo Valkoinen1-2FC Honka AkatemiaPäättynyt
1114:10Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Espoo Sininen2-0BK-48Päättynyt
1214:10Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2JäPS2-1VJSPäättynyt
1317:05Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Ilves0-1NJSPäättynyt
1417:05Lohko ATampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2Gnistan0-2TPS ValkoinenPäättynyt
1517:40Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1ONS0-0FC Espoo ValkoinenPäättynyt
1617:40Lohko BTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2FC Honka Akatemia1-1TPS MustaPäättynyt
1718:15Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1BK-480-0JäPSPäättynyt
1818:15Lohko CTampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2VJS2-2FC Espoo SininenPäättynyt

Loppusarjat

Sunnuntai 20.1.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1908:00Sijat 10-12Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Gnistan0-2TPS MustaPäättynyt
2008:00Sijat 7-9Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2TPS Valkoinen0-1FC Espoo ValkoinenPäättynyt
2108:35Sijat 4-6Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1Ilves3-0FC Honka AkatemiaPäättynyt
2208:35Sijat 1-3Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2NJS2-0ONSPäättynyt
2310:10Sijat 10-12Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1BK-481-0GnistanPäättynyt
2410:10Sijat 7-9Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2VJS2-0TPS ValkoinenPäättynyt
2510:45Sijat 4-6Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1JäPS0-5IlvesPäättynyt
2610:45Sijat 1-3Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2FC Espoo Sininen1-0NJSPäättynyt
2712:30Sijat 10-12Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1TPS Musta2-1BK-48Päättynyt
2812:30Sijat 7-9Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2FC Espoo Valkoinen0-3VJSPäättynyt
2913:10Sijat 4-6Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C1FC Honka Akatemia0-2JäPSPäättynyt
3013:10Sijat 1-3Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, C2ONS0-0FC Espoo SininenPäättynyt