AUTOTALO LAAKKONEN ILVES CUP 2019
15.6. - 16.6.2019 Kaupin urheilupuisto, Ilveskenttä | Suomi

P9

Alkulohkot

Lauantai 15.6.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:15Lohko AKaupin urheilupuisto, Kauppi 3AIlves5-0TuNL ValkoinenPäättynyt
209:15Lohko AKaupin urheilupuisto, Kauppi 3BNJS3-0Ylöjärven IlvesPäättynyt
310:00Lohko BKaupin urheilupuisto, Kauppi 3ATPS2-2EPS TaitokouluPäättynyt
410:00Lohko BKaupin urheilupuisto, Kauppi 3BPK-351-4VaNLPäättynyt
510:45Lohko CKaupin urheilupuisto, Kauppi 3AHJK Taitokoulu4-3KuPSPäättynyt
610:45Lohko CKaupin urheilupuisto, Kauppi 3BVJS2-1LauTPPäättynyt
711:35Lohko DKaupin urheilupuisto, Kauppi 3AIlves Keltainen6-0Pallo-IirotPäättynyt
811:35Lohko DKaupin urheilupuisto, Kauppi 3BFC Honka Pre-Akatemia2-2Ajax/Tervarit yjPäättynyt
912:20Lohko AKaupin urheilupuisto, Kauppi 3ANJS2-8IlvesPäättynyt
1012:20Lohko AKaupin urheilupuisto, Kauppi 3BYlöjärven Ilves1-8TuNL ValkoinenPäättynyt
1113:05Lohko BKaupin urheilupuisto, Kauppi 3APK-351-0TPSPäättynyt
1213:05Lohko BKaupin urheilupuisto, Kauppi 3BVaNL0-1EPS TaitokouluPäättynyt
1313:55Lohko CKaupin urheilupuisto, Kauppi 3AVJS2-2HJK TaitokouluPäättynyt
1413:55Lohko CKaupin urheilupuisto, Kauppi 3BLauTP0-4KuPSPäättynyt
1514:40Lohko DKaupin urheilupuisto, Kauppi 3AFC Honka Pre-Akatemia1-2Ilves KeltainenPäättynyt
1614:40Lohko DKaupin urheilupuisto, Kauppi 3BAjax/Tervarit yj5-1Pallo-IirotPäättynyt
1715:25Lohko AKaupin urheilupuisto, Kauppi 3AIlves5-1Ylöjärven IlvesPäättynyt
1815:25Lohko AKaupin urheilupuisto, Kauppi 3BTuNL Valkoinen4-1NJSPäättynyt
1916:15Lohko BKaupin urheilupuisto, Kauppi 3ATPS1-1VaNLPäättynyt
2016:15Lohko BKaupin urheilupuisto, Kauppi 3BEPS Taitokoulu3-0PK-35Päättynyt
2117:00Lohko CKaupin urheilupuisto, Kauppi 3AHJK Taitokoulu1-1LauTPPäättynyt
2217:00Lohko CKaupin urheilupuisto, Kauppi 3BKuPS1-5VJSPäättynyt
2317:45Lohko DKaupin urheilupuisto, Kauppi 3AIlves Keltainen5-1Ajax/Tervarit yjPäättynyt
2417:45Lohko DKaupin urheilupuisto, Kauppi 3BPallo-Iirot0-4FC Honka Pre-AkatemiaPäättynyt

Sijoitusottelut (1)

Sunnuntai 16.6.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2509:40Sijat 13-16 (1)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3AYlöjärven Ilves2-3VLTPSPäättynyt
2609:40Sijat 13-16 (2)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3BLauTP4-1Pallo-IirotPäättynyt
2710:30Sijat 9-12 (1)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3ANJS2-1VLPK-35Päättynyt
2810:30Sijat 9-12 (2)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3BKuPS4-1Ajax/Tervarit yjPäättynyt
2911:20Sijat 5-8 (1)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3ATuNL Valkoinen4-0VaNLPäättynyt
3011:20Sijat 5-8 (2)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3BHJK Taitokoulu4-1FC Honka Pre-AkatemiaPäättynyt
3112:10Sijat 1-4 (1)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3AIlves8-1EPS TaitokouluPäättynyt
3212:10Sijat 1-4 (2)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3BVJS1-0VLIlves KeltainenPäättynyt

Sijoitusottelut (2)

Sunnuntai 16.6.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3313:00Sijat 15-16Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3AYlöjärven Ilves1-2Pallo-IirotPäättynyt
3413:00Sijat 13-14Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3BTPS2-3LauTPPäättynyt
3513:50Sijat 11-12Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3APK-354-2Ajax/Tervarit yjPäättynyt
3613:50Sijat 9-10Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3BNJS2-3VLKuPSPäättynyt
3714:40Sijat 7-8Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3AVaNL2-3FC Honka Pre-AkatemiaPäättynyt
3814:40Sijat 5-6Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3BTuNL Valkoinen7-0HJK TaitokouluPäättynyt
3915:30Sijat 3-4Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3AEPS Taitokoulu1-3Ilves KeltainenPäättynyt
4015:30Sijat 1-2Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3BIlves2-1VLVJSPäättynyt