AUTOTALO LAAKKONEN ILVES CUP 2019
15.6. - 16.6.2019 Kaupin urheilupuisto, Ilveskenttä | Suomi

P10

Alkulohkot

Lauantai 15.6.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:00Lohko AKaupin urheilupuisto, Kauppi 2AIlves0-2OLSPäättynyt
209:00Lohko AKaupin urheilupuisto, Kauppi 2BKuPS2-1VJS PunainenPäättynyt
309:45Lohko BKaupin urheilupuisto, Kauppi 2AKäPa United0-1TPSPäättynyt
409:45Lohko BKaupin urheilupuisto, Kauppi 2BPK-352-0VPSPäättynyt
510:30Lohko CKaupin urheilupuisto, Kauppi 2ALauTP2-0Ylöjärven IlvesPäättynyt
610:30Lohko CKaupin urheilupuisto, Kauppi 2BFC Inter2-1FC Honka Pre-AkatemiaPäättynyt
711:20Lohko DKaupin urheilupuisto, Kauppi 2AHJK Sininen3-0Pallo-IirotPäättynyt
811:20Lohko DKaupin urheilupuisto, Kauppi 2BFCFJ3-1LeKi-Futis SininenPäättynyt
912:05Lohko AKaupin urheilupuisto, Kauppi 2AKuPS1-1IlvesPäättynyt
1012:05Lohko AKaupin urheilupuisto, Kauppi 2BVJS Punainen2-1OLSPäättynyt
1112:50Lohko BKaupin urheilupuisto, Kauppi 2APK-353-1KäPa UnitedPäättynyt
1212:50Lohko BKaupin urheilupuisto, Kauppi 2BVPS1-6TPSPäättynyt
1313:40Lohko CKaupin urheilupuisto, Kauppi 2ALauTP0-2FC InterPäättynyt
1413:40Lohko CKaupin urheilupuisto, Kauppi 2BYlöjärven Ilves0-6FC Honka Pre-AkatemiaPäättynyt
1514:25Lohko DKaupin urheilupuisto, Kauppi 2AFCFJ2-1HJK SininenPäättynyt
1614:25Lohko DKaupin urheilupuisto, Kauppi 2BLeKi-Futis Sininen3-6Pallo-IirotPäättynyt
1715:10Lohko AKaupin urheilupuisto, Kauppi 2AIlves5-1VJS PunainenPäättynyt
1815:10Lohko AKaupin urheilupuisto, Kauppi 2BOLS1-3KuPSPäättynyt
1916:00Lohko BKaupin urheilupuisto, Kauppi 2AKäPa United9-0VPSPäättynyt
2016:00Lohko BKaupin urheilupuisto, Kauppi 2BTPS0-1PK-35Päättynyt
2116:45Lohko CKaupin urheilupuisto, Kauppi 2AFC Inter3-1Ylöjärven IlvesPäättynyt
2216:45Lohko CKaupin urheilupuisto, Kauppi 2BFC Honka Pre-Akatemia4-0LauTPPäättynyt
2317:30Lohko DKaupin urheilupuisto, Kauppi 2AHJK Sininen2-3LeKi-Futis SininenPäättynyt
2417:30Lohko DKaupin urheilupuisto, Kauppi 2BPallo-Iirot0-2FCFJPäättynyt

Sijoitusottelut (1)

Sunnuntai 16.6.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2509:00Sijat 13-16 (1)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2AOLS2-1VLYlöjärven IlvesPäättynyt
2609:00Sijat 13-16 (2)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2BVPS2-1LeKi-Futis SininenPäättynyt
2709:50Sijat 9-12 (1)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2AVJS Punainen4-3LauTPPäättynyt
2809:50Sijat 9-12 (2)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2BKäPa United1-2Pallo-IirotPäättynyt
2910:40Sijat 5-8 (1)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2AIlves1-3FC Honka Pre-AkatemiaPäättynyt
3010:40Sijat 5-8 (2)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2BTPS2-4HJK SininenPäättynyt
3111:30Sijat 1-4 (1)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2AKuPS0-3FC InterPäättynyt
3211:30Sijat 1-4 (2)Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2BPK-351-2FCFJPäättynyt

Sijoitusottelut (2)

Sunnuntai 16.6.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3312:20Sijat 15-16Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2AYlöjärven Ilves0-1LeKi-Futis SininenPäättynyt
3412:20Sijat 13-14Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2BOLS5-1VPSPäättynyt
3513:10Sijat 11-12Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2ALauTP3-0KäPa UnitedPäättynyt
3613:10Sijat 9-10Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2BVJS Punainen1-3Pallo-IirotPäättynyt
3714:00Sijat 7-8Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2AIlves2-0TPSPäättynyt
3814:00Sijat 5-6Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2BFC Honka Pre-Akatemia3-1HJK SininenPäättynyt
3914:50Sijat 3-4Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2AKuPS0-1PK-35Päättynyt
4014:50Sijat 1-2Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2BFC Inter1-0VLFCFJPäättynyt