Ilves 09 Särkänniemi -turnaus 2019 ILVES 09 SäRKäNNIEMI -TURNAUS 2019
5.4. - 7.4.2019 Tesoma, Sentteri | Suomi

AA-sarja

Alkulohkot

Perjantai 5.4.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueetTilaTulos
117:30Lohko ASentteri, RadiokulmaIlves 3Ei aloitettu
Tappara Apassit 2
217:45Lohko CSentteri, Raita-SportIlves 4Ei aloitettu
Tappara Apassit 3
318:00Lohko ASentteri, RadiokulmaIlves 3Ei aloitettu
KPK 2
418:15Lohko CSentteri, Raita-SportIlves 4Ei aloitettu
LeKi 2
518:45Lohko ASentteri, RadiokulmaTappara Apassit 2Ei aloitettu
KPK 2
619:00Lohko CSentteri, Raita-SportTappara Apassit 3Ei aloitettu
LeKi 2
Lauantai 6.4.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueetTilaTulos
708:30Lohko ASentteri, RadiokulmaTappara Apassit 2Ei aloitettu
Kärpät 3
809:00Lohko ASentteri, RadiokulmaKPK 2Ei aloitettu
Kärpät 3
909:45Lohko BSentteri, RadiokulmaHPK 3Ei aloitettu
HIFK WHITE
1010:15Lohko ASentteri, RadiokulmaTappara Apassit 2Ei aloitettu
Kurra 3
1110:45Lohko BSentteri, RadiokulmaBJR 1Ei aloitettu
HPK 3
1211:15Lohko BSentteri, Raita-SportHIFK WHITEEi aloitettu
VG-62
1311:30Lohko BSentteri, RadiokulmaTPS 3Ei aloitettu
HPK 3
1412:00Lohko BSentteri, RadiokulmaBJR 1Ei aloitettu
VG-62
1512:30Lohko ASentteri, RadiokulmaKPK 2Ei aloitettu
Kurra 3
1613:15Lohko ASentteri, RadiokulmaIlves 3Ei aloitettu
Kurra 3
1713:45Lohko ASentteri, RadiokulmaIlves 3Ei aloitettu
Kärpät 3
1814:15Lohko BSentteri, Raita-SportVG-62Ei aloitettu
TPS 3
1914:15Lohko BSentteri, RadiokulmaBJR 1Ei aloitettu
HIFK WHITE
2015:00Lohko ASentteri, RadiokulmaKärpät 3Ei aloitettu
Kurra 3
2115:30Lohko BSentteri, Raita-SportHPK 3Ei aloitettu
VG-62
2215:30Lohko BSentteri, RadiokulmaBJR 1Ei aloitettu
TPS 3
2316:00Lohko BSentteri, RadiokulmaHIFK WHITEEi aloitettu
TPS 3
2409:00Lohko DSentteri, Raita-SportHPK 4Ei aloitettu
HaKi Blue
2509:30Lohko DSentteri, Raita-SportKurra 2Ei aloitettu
HaKi Blue
2610:15Lohko DSentteri, Raita-SportBJR 2Ei aloitettu
HPK 4
2710:45Lohko DSentteri, Raita-SportBJR 2Ei aloitettu
TPS 4
2812:00Lohko DSentteri, Raita-SportBJR 2Ei aloitettu
HaKi Blue
2912:30Lohko DSentteri, Raita-SportHPK 4Ei aloitettu
Kurra 2
3013:00Lohko DSentteri, Raita-SportTPS 4Ei aloitettu
Kurra 2
3113:45Lohko DSentteri, Raita-SportTPS 4Ei aloitettu
HaKi Blue
3214:45Lohko DSentteri, Raita-SportBJR 2Ei aloitettu
Kurra 2
3316:00Lohko DSentteri, Raita-SportHPK 4Ei aloitettu
TPS 4
3409:00Lohko CSentteri, MatkapojatLeKi 2Ei aloitettu
Jokipojat Punainen
3511:15Lohko CSentteri, MatkapojatTappara Apassit 3Ei aloitettu
HIFK RED
3612:00Lohko CSentteri, MatkapojatIlves 4Ei aloitettu
HIFK RED
3712:30Lohko CSentteri, MatkapojatIlves 4Ei aloitettu
Jokipojat Punainen
3813:00Lohko CSentteri, MatkapojatTappara Apassit 3Ei aloitettu
Jokipojat Punainen
3914:15Lohko CSentteri, MatkapojatLeKi 2Ei aloitettu
HIFK RED
4016:00Lohko CSentteri, MatkapojatHIFK REDEi aloitettu
Jokipojat Punainen

Sijat 1-8

Sunnuntai 7.4.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueetTilaTulos
4109:00Puolivälierä 1Sentteri, MatkapojatLohko A | Sija 1Ei aloitettu
Lohko B | Sija 2
4209:30Puolivälierä 3Sentteri, MatkapojatLohko C | Sija 1Ei aloitettu
Lohko D | Sija 2
4310:15Puolivälierä 2Sentteri, MatkapojatLohko B | Sija 1Ei aloitettu
Lohko A | Sija 2
4410:45Puolivälierä 4Sentteri, MatkapojatLohko D | Sija 1Ei aloitettu
Lohko C | Sija 2

Sijat 9-20

Sunnuntai 7.4.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueetTilaTulos
4509:00Sijat 13-16Sentteri, RadiokulmaLohko A | Sija 4Ei aloitettu
Lohko B | Sija 4
4609:30Sijat 9-12Sentteri, RadiokulmaLohko A | Sija 3Ei aloitettu
Lohko B | Sija 3
4710:00Sijat 13-16Sentteri, RadiokulmaLohko C | Sija 4Ei aloitettu
Lohko D | Sija 4
4810:45Sijat 9-12Sentteri, RadiokulmaLohko C | Sija 3Ei aloitettu
Lohko D | Sija 3
4911:15Sijat 13-16Sentteri, RadiokulmaLohko A | Sija 4Ei aloitettu
Lohko C | Sija 4
5011:45Sijat 9-12Sentteri, RadiokulmaLohko A | Sija 3Ei aloitettu
Lohko C | Sija 3
5112:30Sijat 13-16Sentteri, RadiokulmaLohko B | Sija 4Ei aloitettu
Lohko D | Sija 4
5213:00Sijat 9-12Sentteri, RadiokulmaLohko B | Sija 3Ei aloitettu
Lohko D | Sija 3
5313:30Sijat 13-16Sentteri, RadiokulmaLohko A | Sija 4Ei aloitettu
Lohko D | Sija 4
5414:15Sijat 9-12Sentteri, RadiokulmaLohko A | Sija 3Ei aloitettu
Lohko D | Sija 3
5514:45Sijat 9-12Sentteri, RadiokulmaLohko B | Sija 3Ei aloitettu
Lohko C | Sija 3
5615:15Sijat 13-16Sentteri, RadiokulmaLohko B | Sija 4Ei aloitettu
Lohko C | Sija 4
5709:30Sijat 17-20Sentteri, Raita-SportLohko A | Sija 5Ei aloitettu
Lohko B | Sija 5
5810:45Sijat 17-20Sentteri, Raita-SportLohko C | Sija 5Ei aloitettu
Lohko D | Sija 5
5912:00Sijat 17-20Sentteri, Raita-SportLohko A | Sija 5Ei aloitettu
Lohko C | Sija 5
6013:00Sijat 17-20Sentteri, Raita-SportLohko B | Sija 5Ei aloitettu
Lohko D | Sija 5
6114:15Sijat 17-20Sentteri, Raita-SportLohko A | Sija 5Ei aloitettu
Lohko D | Sija 5
6215:00Sijat 17-20Sentteri, Raita-SportLohko B | Sija 5Ei aloitettu
Lohko C | Sija 5

Sijat 1-4

Sunnuntai 7.4.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueetTilaTulos
6312:00Välierä 2Sentteri, MatkapojatPuolivälierä 2 | Sija 1Ei aloitettu
Puolivälierä 4 | Sija 1
6412:30Välierä 1Sentteri, MatkapojatPuolivälierä 1 | Sija 1Ei aloitettu
Puolivälierä 3 | Sija 1

Sijat 5-8

Sunnuntai 7.4.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueetTilaTulos
6511:15Sijoitus 1Sentteri, MatkapojatPuolivälierä 1 | Sija 2Ei aloitettu
Puolivälierä 3 | Sija 2
6613:00Sijoitus 2Sentteri, MatkapojatPuolivälierä 2 | Sija 2Ei aloitettu
Puolivälierä 4 | Sija 2

Finaalit

Sunnuntai 7.4.2019
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueetTilaTulos
6713:45Sijat 5-6Sentteri, MatkapojatSijoitus 1 | Sija 1Ei aloitettu
Sijoitus 2 | Sija 1
6814:15Sijat 7-8Sentteri, MatkapojatSijoitus 1 | Sija 2Ei aloitettu
Sijoitus 2 | Sija 2
6915:00Sijat 3-4Sentteri, MatkapojatVälierä 1 | Sija 2Ei aloitettu
Välierä 2 | Sija 2
7015:30Sijat 1-2Sentteri, MatkapojatVälierä 1 | Sija 1Ei aloitettu
Välierä 2 | Sija 1