Jää-Ahmojen E2-08 Fit24 Loppiaisturnaus 2019 Jää-AHMOJEN E2-08 FIT24 LOPPIAISTURNAUS 2019
5.1. - 6.1.2019 Kisahalli, Nuorisohalli | Suomi Ilmoittaudu

Ruokailuaikataulu

Ruokailuaikataulut

LAUANTAI 5.1.2019

10.30 PITA A 

10.30 JÄÄ-AHMAT A

10.45 HAUKAT A

10.55 BLUES AAA

11.10 HAUKAT AAA

11.20 JÄÄ-AHMAT AAA

11.30 K-VANTAA A

11.45 BLUES WHITE A

11.45 TPS A

12.00 BLUES LEPPÄVAARA

12.00 HJK A

12.45 GRIFK AAA

14.30 ROCKETS AAA

SUNNUNTAI 6.1.2019

10.30 JÄÄ-AHMAT AA

11.00 GRIFK GOLD

11.15 GRIFK WHITE

13.50 HJK AA

12.00 HAUKAT AA

KAIKKI RUOKAILUT KISAHALLIN KAHVIOSSA