HJK Tyttöjen Kevätturnaus 2018 HJK TYTTöJEN KEVäTTURNAUS 2018
7.4. - 8.4.2018 Helsinki, HJK | Suomi

Tytöt / Girls U10 (2008)

GROUP STAGE

Lauantai 7.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:15Group DHJK, Lehtikuusentie 1LePa Leopardit T080-3NJSPäättynyt
209:15Group BHJK, Lehtikuusentie 2FC Peltirumpu1-2ValttiPäättynyt
310:00Group AHJK, Lehtikuusentie 1HPS0-3HJKPäättynyt
410:00Group CHJK, Lehtikuusentie 2TiPS0-1EBK tiikeritPäättynyt
510:45Group AHJK, Lehtikuusentie 1ONS valakone1-4ACKPäättynyt
610:45Group DHJK, Lehtikuusentie 2TuPS/KP-751-1NJSPäättynyt
710:50Group BHJK, Töölön kupla 1FC Futura Juniorit3-2PallokissatPäättynyt
810:50Group BHJK, Töölön kupla 2FC Kuusysi3-0FC PeltirumpuPäättynyt
911:30Group CHJK, Lehtikuusentie 1TiPS2-1HJK T09 TaitokouluPäättynyt
1011:30Group DHJK, Lehtikuusentie 2HJS7-1ONS punanePäättynyt
1112:05Group AHJK, Töölön kupla 1Hammarby IF5-0HPSPäättynyt
1212:05Group AHJK, Töölön kupla 2ONS valakone0-5HJKPäättynyt
1312:15Group CHJK, Lehtikuusentie 1EBK tiikerit1-1EPSPäättynyt
1412:15Group DHJK, Lehtikuusentie 2LePa Leopardit T081-1TuPS/KP-75Päättynyt
1512:40Group BHJK, Töölön kupla 1Valtti1-1FC Futura JunioritPäättynyt
1612:40Group BHJK, Töölön kupla 2Pallokissat2-2FC KuusysiPäättynyt
1713:00Group CHJK, Lehtikuusentie 1Ilves0-0TiPSPäättynyt
1813:00Group DHJK, Lehtikuusentie 2NJS2-0HJSPäättynyt
1913:15Group AHJK, Töölön kupla 1HJK3-0ACKPäättynyt
2013:15Group AHJK, Töölön kupla 2HPS4-1ONS valakonePäättynyt
2114:00Group DHJK, Töölön kupla 1ONS punane0-6LePa Leopardit T08Päättynyt
2214:00Group CHJK, Töölön kupla 2HJK T09 Taitokoulu0-6EBK tiikeritPäättynyt
2314:10Group AHJK, Telia 1HJK0-2Hammarby IFPäättynyt
2414:30Group BHJK, Lehtikuusentie 1FC Kuusysi1-6FC Futura JunioritPäättynyt
2514:35Group CHJK, Töölön kupla 1Ilves0-1EPSPäättynyt
2614:35Group DHJK, Töölön kupla 2HJS2-2TuPS/KP-75Päättynyt
2715:10Group AHJK, Töölön kupla 1ACK3-0HPSPäättynyt
2815:10Group BHJK, Töölön kupla 2FC Peltirumpu3-5PallokissatPäättynyt
2915:15Group BHJK, Lehtikuusentie 1Valtti1-4FC KuusysiPäättynyt
3015:45Group CHJK, Töölön kupla 1EBK tiikerit1-2IlvesPäättynyt
3115:45Group CHJK, Töölön kupla 2EPS3-0HJK T09 TaitokouluPäättynyt
3216:15Group DHJK, Pallokenttä 1TuPS/KP-752-0ONS punanePäättynyt
3316:20Group AHJK, Töölön kupla 1Hammarby IF6-0ONS valakonePäättynyt
3416:20Group BHJK, Töölön kupla 2FC Futura Juniorit6-0FC PeltirumpuPäättynyt
3517:00Group CHJK, Töölön kupla 1EPS4-1TiPSPäättynyt
3617:00Group CHJK, Töölön kupla 2HJK T09 Taitokoulu0-12IlvesPäättynyt
3717:35Group AHJK, Töölön kupla 1ACK0-3Hammarby IFPäättynyt
3817:35Group BHJK, Töölön kupla 2Pallokissat1-2ValttiPäättynyt
3918:15Group DHJK, Töölön kupla 1LePa Leopardit T080-0HJSPäättynyt
4018:15Group DHJK, Töölön kupla 2ONS punane2-7NJSPäättynyt

PLAYOFFS

Sunnuntai 8.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4108:00Places 17-20 / Game 9HJK, Töölön kupla 2ONS valakone3-0HJK T09 TaitokouluPäättynyt
4208:45Plaves 17-20 / Game 10HJK, Töölön kupla 2FC Peltirumpu1-3ONS punanePäättynyt
4309:30Places 13-16 / Game 7HJK, Töölön kupla 2HPS0-2TiPSPäättynyt
4410:15Places 13-16 / Game 8HJK, Töölön kupla 2Pallokissat0-3LePa Leopardit T08Päättynyt
4511:00Places 9-12 / Game 5HJK, Töölön kupla 2ACK2-1EBK tiikeritPäättynyt
4611:45Places 9-12 / Game 6HJK, Töölön kupla 2Valtti0-2HJSPäättynyt
4712:00Places 1-4 / Game 2HJK, Telia 2FC Futura Juniorit1-0NJSPäättynyt
4812:00Places 1-4 / Game 1HJK, Telia 1Hammarby IF0-1VLEPSPäättynyt
4912:50Places 5-8 / Game 3HJK, Telia 2HJK3-4VLIlvesPäättynyt
5013:15Places 5-8 / Game 4HJK, Töölön kupla 1FC Kuusysi2-1VLTuPS/KP-75Päättynyt

FINALS

Sunnuntai 8.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
5112:30Places 17-18HJK, Töölön kupla 2ONS valakone1-2ONS punanePäättynyt
5212:50Places 9-10HJK, Telia 1ACK0-1HJSPäättynyt
5313:15Places 19-20HJK, Töölön kupla 2HJK T09 Taitokoulu2-3FC PeltirumpuPäättynyt
5414:00Places 13-14HJK, Töölön kupla 2TiPS1-0LePa Leopardit T08Päättynyt
5514:00Places 11-12HJK, Töölön kupla 1EBK tiikerit2-1ValttiPäättynyt
5614:45places 15-16HJK, Töölön kupla 2HPS2-1PallokissatPäättynyt
5714:45Places 7-8HJK, Töölön kupla 1HJK2-0TuPS/KP-75Päättynyt
5815:00Places 3-4HJK, Pallokenttä 1Hammarby IF0-2NJSPäättynyt
5915:30Places 5-6HJK, Töölön kupla 1Ilves2-3FC KuusysiPäättynyt
6015:45Places 1-2HJK, Destamatic 2EPS0-1FC Futura JunioritPäättynyt