April Cup 2016 APRIL CUP 2016
16.4. - 17.4.2016 Leppävaaran Urheilupuisto | Suomi

Kilpasarja

Alkusarja

Lauantai 16.4.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
108:00Kilpa AKenttä A (Tekonurmi 2)EPS Tähtitytöt valkoinen0-1Honka 04 AkatemiaPäättynyt
208:00Kilpa BKenttä B (Tekonurmi 2)LPS musta0-6FC Espoo 1Päättynyt
308:00Kilpa BKenttä C (Tekonurmi 1)KP-75 keltainen2-5MPSPäättynyt
408:00Kilpa AKenttä D (Tekonurmi 1)HYPS villikissat2-0FC Wild sininenPäättynyt
510:15Kilpa BKenttä A (Tekonurmi 2)FC Espoo 13-2MPSPäättynyt
610:15Kilpa AKenttä B (Tekonurmi 2)FC Wild sininen0-6Honka 04 AkatemiaPäättynyt
710:15Kilpa AKenttä C (Tekonurmi 1)HYPS villikissat1-1EPS Tähtitytöt valkoinenPäättynyt
810:15Kilpa BKenttä D (Tekonurmi 1)LPS musta3-1KP-75 keltainenPäättynyt
913:15Kilpa AKenttä A (Tekonurmi 2)EPS Tähtitytöt valkoinen6-0FC Wild sininenPäättynyt
1014:00Kilpa AKenttä A (Tekonurmi 2)Honka 04 Akatemia6-2HYPS villikissatPäättynyt
1114:00Kilpa BKenttä B (Tekonurmi 2)MPS3-2LPS mustaPäättynyt
1214:45Kilpa BKenttä A (Tekonurmi 2)KP-75 keltainen3-3FC Espoo 1Päättynyt

Puolivälierävaihe

Sunnuntai 17.4.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1309:302001Kenttä A (Tekonurmi 2)Honka 04 Akatemia2-1VLKP-75 keltainenPäättynyt
1409:302002Kenttä B (Tekonurmi 2)FC Espoo 11-0VLFC Wild sininenPäättynyt
1509:302003Kenttä C (Tekonurmi 1)EPS Tähtitytöt valkoinen3-0LPS mustaPäättynyt
1609:302004Kenttä D (Tekonurmi 1)MPS0-2HYPS villikissatPäättynyt

Välierävaihe

Sunnuntai 17.4.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1712:402007Kenttä A (Tekonurmi 2)KP-75 keltainen2-3MPSPäättynyt
1812:402008Kenttä B (Tekonurmi 2)FC Wild sininen1-3LPS mustaPäättynyt
1913:302005Kenttä A (Tekonurmi 2)Honka 04 Akatemia2-1VLHYPS villikissatPäättynyt
2013:302006Kenttä B (Tekonurmi 2)FC Espoo 13-0EPS Tähtitytöt valkoinenPäättynyt

Finaalivaihe

Sunnuntai 17.4.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2115:00Sijat 7-8Kenttä C (Tekonurmi 1)KP-75 keltainen0-2FC Wild sininenPäättynyt
2215:00Sijat 5-6Kenttä D (Tekonurmi 1)MPS2-1VLLPS mustaPäättynyt
2316:35Sijat 3-4Kenttä A (Tekonurmi 2)HYPS villikissat1-5EPS Tähtitytöt valkoinenPäättynyt
2416:35Sijat 1-2Kenttä B (Tekonurmi 2)Honka 04 Akatemia2-0FC Espoo 1Päättynyt