April Cup 2016 APRIL CUP 2016
16.4. - 17.4.2016 Leppävaaran Urheilupuisto | Suomi

Haastesarja

Alkusarja

Lauantai 16.4.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
108:45Haaste AKenttä A (Tekonurmi 2)FC Espoo United valkoinen0-9LPS VihreäPäättynyt
208:45Haaste AKenttä B (Tekonurmi 2)TUPS/JÄPS YJ2-1Lepa T05Päättynyt
308:45Haaste BKenttä C (Tekonurmi 1)MPS Valkoinen3-0HYPS MegatytötPäättynyt
408:45Haaste BKenttä D (Tekonurmi 1)FC Espoo United sininen1-2FC KontuPäättynyt
509:30Haaste DKenttä A (Tekonurmi 2)FC Espoo 26-1FC Viikingit T04Päättynyt
609:30Haaste CKenttä B (Tekonurmi 2)NUPS0-0EPS Tähtitytöt mustaPäättynyt
709:30Haaste CKenttä C (Tekonurmi 1)PEP T042-1FC HalikkoPäättynyt
809:30Haaste DKenttä D (Tekonurmi 1)KP-75 Vihreä0-8Puiu T05-04Päättynyt
911:00Haaste AKenttä A (Tekonurmi 2)TUPS/JÄPS YJ6-0FC Espoo United valkoinenPäättynyt
1011:00Haaste AKenttä B (Tekonurmi 2)Lepa T052-3LPS VihreäPäättynyt
1111:00Haaste BKenttä C (Tekonurmi 1)MPS Valkoinen2-2FC Espoo United sininenPäättynyt
1211:00Haaste BKenttä D (Tekonurmi 1)FC Kontu6-1HYPS MegatytötPäättynyt
1311:45Haaste CKenttä A (Tekonurmi 2)NUPS4-0PEP T04Päättynyt
1411:45Haaste CKenttä B (Tekonurmi 2)EPS Tähtitytöt musta0-2FC HalikkoPäättynyt
1512:30Haaste DKenttä A (Tekonurmi 2)KP-75 Vihreä0-13FC Espoo 2Päättynyt
1612:30Haaste DKenttä B (Tekonurmi 2)Puiu T05-041-1FC Viikingit T04Päättynyt
1713:15Haaste AKenttä B (Tekonurmi 2)FC Espoo United valkoinen0-8Lepa T05Päättynyt
1814:45Haaste AKenttä B (Tekonurmi 2)LPS Vihreä0-1TUPS/JÄPS YJPäättynyt
1915:30Haaste BKenttä A (Tekonurmi 2)MPS Valkoinen0-1FC KontuPäättynyt
2015:30Haaste BKenttä B (Tekonurmi 2)FC Espoo United sininen4-0HYPS MegatytötPäättynyt
2116:15Haaste CKenttä A (Tekonurmi 2)PEP T043-1EPS Tähtitytöt mustaPäättynyt
2216:15Haaste CKenttä B (Tekonurmi 2)FC Halikko0-2NUPSPäättynyt
2317:00Haaste DKenttä A (Tekonurmi 2)FC Espoo 21-1Puiu T05-04Päättynyt
2417:00Haaste DKenttä B (Tekonurmi 2)FC Viikingit T044-0KP-75 VihreäPäättynyt

Puolivälierävaihe

Sunnuntai 17.4.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2508:001001Kenttä A (Tekonurmi 2)Lepa T053-0HYPS MegatytötPäättynyt
2608:001002Kenttä B (Tekonurmi 2)FC Halikko5-0KP-75 VihreäPäättynyt
2708:001003Kenttä C (Tekonurmi 1)MPS Valkoinen6-0FC Espoo United valkoinenPäättynyt
2808:001004Kenttä D (Tekonurmi 1)FC Viikingit T041-0VLEPS Tähtitytöt mustaPäättynyt
2908:451005Kenttä A (Tekonurmi 2)TUPS/JÄPS YJ5-0FC Espoo United sininenPäättynyt
3008:451006Kenttä B (Tekonurmi 2)NUPS2-1VLPuiu T05-04Päättynyt
3108:451007Kenttä C (Tekonurmi 1)FC Kontu4-0LPS VihreäPäättynyt
3208:451008Kenttä D (Tekonurmi 1)FC Espoo 23-0PEP T04Päättynyt

Välierävaihe

Sunnuntai 17.4.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3310:201009Kenttä A (Tekonurmi 2)Lepa T052-1VLFC HalikkoPäättynyt
3410:201010Kenttä B (Tekonurmi 2)MPS Valkoinen1-0FC Viikingit T04Päättynyt
3510:151011Kenttä C (Tekonurmi 1)HYPS Megatytöt5-0KP-75 VihreäPäättynyt
3610:151012Kenttä D (Tekonurmi 1)FC Espoo United valkoinen0-5EPS Tähtitytöt mustaPäättynyt
3711:051013Kenttä A (Tekonurmi 2)TUPS/JÄPS YJ4-1NUPSPäättynyt
3811:051014Kenttä B (Tekonurmi 2)FC Kontu1-0VLFC Espoo 2Päättynyt
3911:551015Kenttä A (Tekonurmi 2)FC Espoo United sininen0-5Puiu T05-04Päättynyt
4011:551016Kenttä B (Tekonurmi 2)LPS Vihreä2-1VLPEP T04Päättynyt

Finaalivaihe

Sunnuntai 17.4.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4114:15Haaste sijat 13-14Kenttä A (Tekonurmi 2)HYPS Megatytöt4-1EPS Tähtitytöt mustaPäättynyt
4214:15Haaste sijat 15-16Kenttä B (Tekonurmi 2)KP-75 Vihreä0-5FC Espoo United valkoinenPäättynyt
4315:00Haaste sijat 5-6Kenttä A (Tekonurmi 2)Puiu T05-040-2LPS VihreäPäättynyt
4415:00Haaste sijat 9-10Kenttä B (Tekonurmi 2)Lepa T050-2MPS ValkoinenPäättynyt
4515:45Haaste sijat 7-8Kenttä A (Tekonurmi 2)FC Espoo United sininen1-2PEP T04Päättynyt
4615:45Haaste sijat 11-12Kenttä B (Tekonurmi 2)FC Halikko2-1VLFC Viikingit T04Päättynyt
4717:20Haaste sijat 3-4Kenttä A (Tekonurmi 2)NUPS0-1FC Espoo 2Päättynyt
4817:20Haaste sijat 1-2Kenttä B (Tekonurmi 2)TUPS/JÄPS YJ0-2FC KontuPäättynyt