TyttöSiili 2018 TYTTöSIILI 2018
22.9. - 23.9.2018 Innocum1, Innocum 2, Ahmon tekonurmi | Suomi

Ilmoittautuneet joukkueet

  Seura Joukkue Paikkakunta

D13-sarja (05-syntyneet) 8v8

  Seura Joukkue Paikkakunta 

1.

FC Siili

FC Siili T05

   Siilinjärvi    

2.

Lapinlahden Pallo-95

LaPa-95 

Lapinlahti

3.

Pallokissat

Pallokissat 05

Kuopio

4.

Säynätsalon Riento

SäyRi T05

Jyväskylä

5. Huima Huima T05 Äänekoski
6. Siilinjärven Palloseura SiPS Siilinjärvi
       

Dn12-sarja (-06 syntyneet)  (8v8)

1. FC Siili FC Siili T06 Siilinjärvi
2. Ajax/OsPa Ajax/OsPa T06/07 yj Valkoinen Kempele
3. Ajax/OsPa Ajax/OsPa T06/07 yj Sininen Kempele
4. Huima Huima T06 Äänekoski
5. ToU ToU T06/07 Siilinjärvi
6. MuurY MuurY T06/07 Muurame
7. Klubi-36 Klubi-36 T06/07 Iisalmi
8. FC Wimma FC Wimma 06 Kajaani
9. Pallokissat Pallokissat 06 Kuopio
10. Team LKP Laukaa Team LKP T06 Laukaa
  Seura Joukkue Paikkakunta

E11-sarja (-07 syntyneet)  (8v8)

1. FC Siili FC Siili T07 Valkea Siilinjärvi
2. FC Siili FC Siili T07 Vihreä Siilinjärvi
3. FC Wimma FC Wimma 07 Kajaani
4. Klubi-36 Klubi-36 T07 Iisalmi
5. Keuruun Pallo  E-tytöt Keuruu
6. WJK WJK 07/08 Varkaus
7. Jyväskylän Nousu NousuT07/08 Jyväskylä
8. HJK HJK East Helsinki
9. AC Kirkkonummi ACK T08 sininen Kirkkonummi
10. Pallokissat Pallokissat 07 Kuopio
  Seura Joukkue Paikkakunta

E10-sarja (-08 syntyneet)   (8v8)

1. AC Kirkkonummi ACK T08 Kirkkonummi
2. Pallokissat Pallokissat T08 Kuopio
3. Klubi-36 Klubi-36 T08 Iisalmi
4. Äänekosken Huima Huima Äänekoski
5. MuurY MuurY T 08-09 Muurame
6. Haukiputaan Pallo ry HauPa T08 Haukipudas
7. Team LKP Laukaa LKP Laukaa
8. FC Hertta FC Hertta Joensuu
9. PU-62 PU-62

Mikkeli

F9-sarja (-09 syntyneet)   (5v5)

1. FC Siili FC Siili T09 Rubiinit (2pv) Siilinjärvi
2. FC Siili FC Siili T09 Smaragdit (2pv) Siilinjärvi
3. Klubi-36 Klubi-36 T09 (1pv) Iisalmi
4. STPS STPS F-tytöt (2pv) Savonlinna
5. Äänekosken Huima Huima (2 pv) Äänekoski
6. FC Ylivieska FC Ylivieska T09 (2pv) Ylivieska
7. Toivalan Urheilijat ToU /09 (2 pv) Toivala
8. KuKi Tiikerit KuKi Tiikerit 09 (2 pv) Kuopio
  Seura Joukkue Paikkakunta

F8-sarja  (-10 syntyneet)   (5v5)

1. FC Siili FC Siili T10 Safiirit Siilinjärvi
2. FC Siili FC Siili T10 Opaalit Siilinjärvi
3. FC Wimma FC Wimma 10-11 Kajaani
4. PU-62 PU-62 Mikkeli
5. FC Ylivieska FC Ylivieska T10 Ylivieska
6. Toivalan Urheilijat ToU T/10 Toivala
7. FC Wimma FC Wimma II Kajaani
8. STPS STPS F-tytöt/2

Savonlinna

9. Klubi-36 Klubi 36 10 Iisalmi