Niemiturnaus 2018 NIEMITURNAUS 2018
8.6. - 10.6.2018 Vierumäki | Suomi

Niemiturnaus P12 - Kilpa

Kilpasarja : Lohkovaihe

Perjantai 8.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
118:00Kilpa : Lohko ATekonurmi AFC Kuusysi Valkoinen6-0HJK KannelmäkiPäättynyt
218:00Kilpa : Lohko BTekonurmi BHJK Arabia1-1MPPäättynyt
319:00Kilpa : Lohko ATekonurmi ALAUTP Sininen3-2NJS MustaPäättynyt
419:00Kilpa : Lohko BTekonurmi BLAUTP Kilpa1-0KomeetatPäättynyt
520:00Kilpa : Lohko ATekonurmi AFC Honka Musta1-6SJKPäättynyt
620:00Kilpa : Lohko BTekonurmi BFC Honka Musta / 21-0EPS ValkoisetPäättynyt
Lauantai 9.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
709:00Kilpa : Lohko ATekonurmi ALAUTP Sininen1-1FC Kuusysi ValkoinenPäättynyt
809:00Kilpa : Lohko BTekonurmi BLAUTP Kilpa0-0HJK ArabiaPäättynyt
910:00Kilpa : Lohko ATekonurmi AFC Honka Musta0-2HJK KannelmäkiPäättynyt
1010:00Kilpa : Lohko BTekonurmi BFC Honka Musta / 21-15MPPäättynyt
1111:00Kilpa : Lohko ATekonurmi ASJK2-2NJS MustaPäättynyt
1211:00Kilpa : Lohko BTekonurmi BEPS Valkoiset3-2KomeetatPäättynyt
1312:30Kilpa : Lohko ATekonurmi AFC Kuusysi Valkoinen5-0FC Honka MustaPäättynyt
1412:30Kilpa : Lohko BTekonurmi BHJK Arabia9-0FC Honka Musta / 2Päättynyt
1513:30Kilpa : Lohko ATekonurmi ASJK3-0LAUTP SininenPäättynyt
1613:30Kilpa : Lohko BTekonurmi BEPS Valkoiset2-5LAUTP KilpaPäättynyt
1714:30Kilpa : Lohko ATekonurmi ANJS Musta9-0HJK KannelmäkiPäättynyt
1814:30Kilpa : Lohko BTekonurmi BKomeetat1-0MPPäättynyt
1917:00Kilpa : Lohko ANurmi ASJK3-1FC Kuusysi ValkoinenPäättynyt
2017:00Kilpa : Lohko BNurmi BEPS Valkoiset0-4HJK ArabiaPäättynyt
2118:00Kilpa : Lohko ANurmi ANJS Musta8-1FC Honka MustaPäättynyt
2218:00Kilpa : Lohko BNurmi BKomeetat6-0FC Honka Musta / 2Päättynyt
2319:00Kilpa : Lohko ANurmi AHJK Kannelmäki0-1LAUTP SininenPäättynyt
2419:00Kilpa : Lohko BNurmi BMP1-6LAUTP KilpaPäättynyt
Sunnuntai 10.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2509:00Kilpa : Lohko ANurmi AFC Kuusysi Valkoinen4-0NJS MustaPäättynyt
2609:00Kilpa : Lohko BNurmi BHJK Arabia3-1KomeetatPäättynyt
2710:00Kilpa : Lohko ANurmi AHJK Kannelmäki0-3SJKPäättynyt
2810:00Kilpa : Lohko BNurmi BMP4-0EPS ValkoisetPäättynyt
2911:00Kilpa : Lohko ANurmi ALAUTP Sininen12-0FC Honka MustaPäättynyt
3011:00Kilpa : Lohko BNurmi BLAUTP Kilpa6-0FC Honka Musta / 2Päättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 10.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3113:00Sijat 11-12Nurmi AFC Honka Musta0-1EPS ValkoisetPäättynyt
3213:00Sijat 9-10Nurmi BHJK Kannelmäki3-2FC Honka Musta / 2Päättynyt
3314:00Sijat 7-8Nurmi ANJS Musta6-4KomeetatPäättynyt
3414:00Sijat 5-6Nurmi BLAUTP Sininen0-1MPPäättynyt
3515:00Kilpa : PronssiotteluNurmi BFC Kuusysi Valkoinen2-1HJK ArabiaPäättynyt
3615:00Kilpa : LoppuotteluNurmi ASJK1-3LAUTP KilpaPäättynyt