EsPa Iso Omena turnaus 2019 ESPA ISO OMENA TURNAUS 2019
17.8. - 18.8.2019 Matinkylän urheilupuisto, Opinmäen kenttä | Suomi

Pojat-09 Taso 3

Lohko

Lauantai 17.8.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
108:30AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABEsPa Vihreä2-4FC Honka VihreäPäättynyt
208:30AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDKulps P09/102-0TuPS ValkoinenPäättynyt
308:55AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABVJS Valkoinen B1-3Tikka Superit Päättynyt
408:55AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDGrIFK Brugge2-0HooGee BarrakudatPäättynyt
509:20AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABVJS Valkoinen B2-2EsPa VihreäPäättynyt
609:20AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDKulps P09/103-0FC Honka VihreäPäättynyt
709:45AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABGrIFK Brugge3-0Tikka Superit Päättynyt
809:45AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDHooGee Barrakudat1-1TuPS ValkoinenPäättynyt
910:10AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABEsPa Vihreä0-1Kulps P09/10Päättynyt
1010:10AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDGrIFK Brugge3-0VJS Valkoinen BPäättynyt
1110:35AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABHooGee Barrakudat0-1FC Honka VihreäPäättynyt
1210:35AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDTuPS Valkoinen1-0Tikka Superit Päättynyt
1311:00AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABGrIFK Brugge4-1EsPa VihreäPäättynyt
1411:00AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDHooGee Barrakudat0-0Kulps P09/10Päättynyt
1511:25AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABTuPS Valkoinen5-0VJS Valkoinen BPäättynyt
1611:25AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDTikka Superit 3-1FC Honka VihreäPäättynyt
1711:50AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABEsPa Vihreä0-6HooGee BarrakudatPäättynyt
1811:50AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDTuPS Valkoinen0-1GrIFK BruggePäättynyt
1912:15AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABTikka Superit 1-1Kulps P09/10Päättynyt
2012:15AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDFC Honka Vihreä2-3VJS Valkoinen BPäättynyt
Sunnuntai 18.8.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2111:00AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABTuPS Valkoinen3-1EsPa VihreäPäättynyt
2211:00AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDTikka Superit 2-1HooGee BarrakudatPäättynyt
2311:25AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABFC Honka Vihreä0-1GrIFK BruggePäättynyt
2411:25AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDVJS Valkoinen B0-1Kulps P09/10Päättynyt
2511:50AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABEsPa Vihreä1-2Tikka Superit Päättynyt
2611:50AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDFC Honka Vihreä1-1TuPS ValkoinenPäättynyt
2712:15AMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABVJS Valkoinen B0-0HooGee BarrakudatPäättynyt
2812:15AMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDKulps P09/100-1GrIFK BruggePäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 18.8.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2913:055-6Matinkylän urheilupuisto, TN1 ABFC Honka Vihreä1-6HooGee BarrakudatPäättynyt
3013:057-8Matinkylän urheilupuisto, TN1 CDVJS Valkoinen B2-3EsPa VihreäPäättynyt
3113:30FinaaliMatinkylän urheilupuisto, TN1 ABGrIFK Brugge1-0VLKulps P09/10Päättynyt
3213:30PronssiotteluMatinkylän urheilupuisto, TN1 CDTikka Superit 1-0TuPS ValkoinenPäättynyt