Pitopalvelu Honkamaja-Turnaus F-09 PITOPALVELU HONKAMAJA-TURNAUS F-09
15.12.2018 Raita Sport Center Oulainen | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

Lauantai 15.12.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:00A lohkoKello päätyHuskitPäättynyt11
JHT Kalajoki1010
209:00B lohkoKahvio päätyCobratPäättynyt33
IF Pucken44
309:30A lohkoKello päätyKärpät KeltainenPäättynyt99
KKP musta11
409:30B lohkoKahvio päätyKKP valkeaPäättynyt33
Kärpät Musta00
510:00A lohkoKello päätyHermes ValkoinenPäättynyt22
Kärpät Valkoinen1313
610:00B lohkoKahvio päätyHermes PunainenPäättynyt00
KKP sininen77
710:40A lohkoKello päätyJHT KalajokiPäättynyt00
Kärpät Keltainen77
810:40B lohkoKahvio päätyIF PuckenPäättynyt11
KKP valkea55
911:10A lohkoKello päätyKärpät ValkoinenPäättynyt1212
Huskit11
1011:10B lohkoKahvio päätyKKP sininenPäättynyt55
Cobrat22
1111:40A lohkoKello päätyKKP mustaPäättynyt33
Hermes Valkoinen33
1211:40B lohkoKahvio päätyKärpät MustaPäättynyt99
Hermes Punainen00
1312:20A lohkoKello päätyKärpät KeltainenPäättynyt99
Hermes Valkoinen22
1412:20B lohkoKahvio päätyKKP valkeaPäättynyt66
Hermes Punainen11
1512:50A lohkoKello päätyJHT KalajokiPäättynyt00
KKP musta1212
1612:50B lohkoKahvio päätyIF PuckenPäättynyt00
Kärpät Musta55
1713:20A lohkoKello päätyHuskitPäättynyt00
Kärpät Keltainen1515
1813:20B lohkoKahvio päätyCobratPäättynyt66
KKP valkea44
1914:00A lohkoKello päätyKärpät ValkoinenPäättynyt1414
JHT Kalajoki00
2014:00B lohkoKahvio päätyKKP sininenPäättynyt55
IF Pucken33
2114:30A lohkoKello päätyHermes ValkoinenPäättynyt1010
Huskit11
2214:30B lohkoKahvio päätyHermes PunainenPäättynyt22
Cobrat1111
2315:00A lohkoKello päätyKKP mustaPäättynyt11
Kärpät Valkoinen66
2415:00B lohkoKahvio päätyKärpät MustaPäättynyt44
KKP sininen66
25A lohkoKärpät KeltainenPeruttu
Kärpät Valkoinen
26B lohkoKKP valkeaPeruttu
KKP sininen
27A lohkoHuskitPeruttu
KKP musta
28B lohkoHermes PunainenPeruttu
IF Pucken
29A lohkoHermes ValkoinenPeruttu
JHT Kalajoki
30B lohkoCobratPeruttu
Kärpät Musta

Sijoitusottelut

Lauantai 15.12.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3115:50Sijat 11-12Kello päätyHuskitPäättynyt55
Hermes Punainen99
3215:50Sijat 9-10Kahvio päätyJHT KalajokiPäättynyt11
IF Pucken1414
3316:35Sijat 7-8Kello päätyHermes ValkoinenPäättynyt55
Cobrat88
3416:35Sijat 5-6Kahvio päätyKKP mustaPäättynyt44
Kärpät Musta99
3517:30Sijat 3-4Kello päätyKärpät KeltainenPäättynyt66
KKP valkea33
3617:30Sijat 1-2Kahvio päätyKärpät ValkoinenPäättynyt88
KKP sininen44