XXXIII MIKKELI TURNAUS 2019 XXXIII MIKKELI TURNAUS 2019
29.6. - 30.6.2019 Ravirata ( nurmi ), Hänninkenttä ( kumirouhe ), Kalevankangas ( kumirouhe ) | Suomi

P10/2009

Alkulohkot

Lohko A
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KuPS Keltainen440011 - 512
2JIPPO430126 - 49
3RiPa420212 - 106
4MiKi41035 - 153
5LaPa-9540041 - 210
Lohko B
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1JuPy440030 - 012
2KuPS City Keltainen 430114 - 89
3MP Sininen420220 - 86
4Pallokissat Valkoinen40134 - 271
5Union Plaani 40132 - 271
 
Lohko C
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1ViLe Vihreä440038 - 612
2MP Valkoinen430120 - 129
3KuPS City Musta420215 - 146
4STPS410313 - 173
5Pallokissat Musta40047 - 440
Lohko D
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Vaajakoski430124 - 49
2KuPS Musta430122 - 79
3Ylämyllyn Yll. Valkoinen 430117 - 89
4FC Loviisa P09-1041038 - 273
5PU-62 T11 40046 - 310
 

Jatko-ottelut

Sijat 1-4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1JuPy11001 - 03
2KuPS Keltainen10010 - 10
Sijat 1-4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1ViLe Vihreä11001 - 03
2FC Vaajakoski10010 - 10
 
Sijat 5-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1JIPPO11001 - 03
2KuPS City Keltainen 10010 - 10
Sijat 5-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KuPS Musta11007 - 23
2MP Valkoinen10012 - 70
 
Sijat 9-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1MP Sininen11003 - 13
2RiPa10011 - 30
Sijat 9-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Ylämyllyn Yll. Valkoinen 11001 - 03
2KuPS City Musta10010 - 10
 
Sijat 13-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1MiKi11002 - 13
2Pallokissat Valkoinen10011 - 20
Sijat 13-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1STPS11002 - 13
2FC Loviisa P09-1010011 - 20
 
Sijat 17-20
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1LaPa-9511001 - 03
2Union Plaani 10010 - 10
Sijat 17-20
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PU-62 T11 11003 - 23
2Pallokissat Musta10012 - 30
 

Sijoitusottelut

Sijat 1-2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1ViLe Vihreä11005 - 13
2JuPy10011 - 50
Sijat 3-4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KuPS Keltainen11004 - 03
2FC Vaajakoski10010 - 40
 
Sijat 5-6
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KuPS Musta11004 - 23
2JIPPO10012 - 40
Sijat 7-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1MP Valkoinen11007 - 63
2KuPS City Keltainen 10016 - 70
 
Sijat 9-10
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Ylämyllyn Yll. Valkoinen 11005 - 43
2MP Sininen10014 - 50
Sijat 11-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KuPS City Musta11005 - 23
2RiPa10012 - 50
 
Sijat 13-14
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1STPS11006 - 03
2MiKi10010 - 60
Sijat 15-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Loviisa P09-1011003 - 13
2Pallokissat Valkoinen10011 - 30
 
Sijat 17-18
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PU-62 T11 11004 - 13
2LaPa-9510011 - 40
Sijat 19-20
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Pallokissat Musta11006 - 03
2Union Plaani 10010 - 60
 
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden maaliero 4) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 5) Lohkon otteluiden maaliero 6) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 7) Arpa