XXX Mikkeli Turnaus 2.-3.7.2016 XXX MIKKELI TURNAUS 2.-3.7.2016
2.7. - 3.7.2016 Ravirata (N), Kalevankangas kenttä (TN), Hänninkenttä (TN) | Suomi

Pojat D12

Alkulohkot

Lauantai 2.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:00Lohko AHänninkenttä (TN), 14MiKi5-1KaPa-51Päättynyt
209:00Lohko BHänninkenttä (TN), 15MP Valkoinen1-1JiiKooPäättynyt
309:00Lohko CKalevankangas kenttä (TN), 13MP Sininen8-1HaPKPäättynyt
410:00Lohko DHänninkenttä (TN), 15WJK 2-9JJK RED WhitePäättynyt
510:00Lohko AHänninkenttä (TN), 14JJK Red5-0KuPS JL United KeltainenPäättynyt
610:00Lohko BKalevankangas kenttä (TN), 13Team LKP5-1KuPS JL United ValkoinenPäättynyt
711:00Lohko CHänninkenttä (TN), 14Äänekosken Huima7-2LaPa-95Päättynyt
811:00Lohko DHänninkenttä (TN), 15Muuramen Yritys0-2LAUTPPäättynyt
911:00Lohko AKalevankangas kenttä (TN), 13JJK Red5-1MiKiPäättynyt
1012:00Lohko BHänninkenttä (TN), 15Team LKP4-2MP ValkoinenPäättynyt
1112:00Lohko CHänninkenttä (TN), 14Äänekosken Huima3-3MP SininenPäättynyt
1212:00Lohko AKalevankangas kenttä (TN), 13STPS4-2KaPa-51Päättynyt
1313:00Lohko DHänninkenttä (TN), 14Muuramen Yritys4-8WJK Päättynyt
1413:00Lohko BHänninkenttä (TN), 15SuPa-522-2JiiKooPäättynyt
1513:00Lohko CKalevankangas kenttä (TN), 13LaPa-954-1HaPKPäättynyt
1614:00Lohko DHänninkenttä (TN), 15LAUTP0-6JJK RED WhitePäättynyt
1714:00Lohko AKalevankangas kenttä (TN), 13STPS0-4JJK RedPäättynyt
1814:00Lohko BHänninkenttä (TN), 14SuPa-523-1Team LKPPäättynyt
1915:00Lohko BHänninkenttä (TN), 14KuPS JL United Valkoinen0-13MP ValkoinenPäättynyt
2015:00Lohko DHänninkenttä (TN), 15WJK 3-3LAUTPPäättynyt
2115:00Lohko AKalevankangas kenttä (TN), 13KuPS JL United Keltainen2-1MiKiPäättynyt
2216:00Lohko CHänninkenttä (TN), 14MP Sininen9-1LaPa-95Päättynyt
2316:00Lohko CHänninkenttä (TN), 15HaPK1-17Äänekosken HuimaPäättynyt
2416:00Lohko BKalevankangas kenttä (TN), 13JiiKoo1-3Team LKPPäättynyt
2517:00Lohko AHänninkenttä (TN), 14KuPS JL United Keltainen2-4STPSPäättynyt
2617:00Lohko BHänninkenttä (TN), 15KuPS JL United Valkoinen0-6SuPa-52Päättynyt
2717:00Lohko AKalevankangas kenttä (TN), 13KaPa-510-3JJK RedPäättynyt
2818:00Lohko DKalevankangas kenttä (TN), 13JJK RED White10-0Muuramen YritysPäättynyt
2918:00Lohko AHänninkenttä (TN), 14KaPa-513-2KuPS JL United KeltainenPäättynyt
3018:00Lohko BHänninkenttä (TN), 15JiiKoo2-0KuPS JL United ValkoinenPäättynyt
Sunnuntai 3.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3108:30Lohko AHänninkenttä (TN), 14MiKi6-1STPSPäättynyt
3208:30Lohko BHänninkenttä (TN), 15MP Valkoinen0-2SuPa-52Päättynyt

Jatko-ottelut

Sunnuntai 3.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3309:30Sijat 9-12Kalevankangas kenttä (TN), 13LaPa-952-4LAUTPPäättynyt
3409:30Sijat 1-4 Hänninkenttä (TN), 14Äänekosken Huima2-0JJK RED WhitePäättynyt
3509:30Sijat 5-8Hänninkenttä (TN), 15MP Sininen10-1WJK Päättynyt
3610:25Sijat 1-4Kalevankangas kenttä (TN), 13JJK Red2-0SuPa-52Päättynyt
3710:25Sijat 5-8Hänninkenttä (TN), 14MiKi3-4Team LKPPäättynyt
3810:25Sijat 9-12Hänninkenttä (TN), 15STPS0-7JiiKooPäättynyt
3911:20Sijat 13-16Kalevankangas kenttä (TN), 13KaPa-510-10MP ValkoinenPäättynyt
4011:20Sijat 13-16Hänninkenttä (TN), 14HaPK0-2Muuramen YritysPäättynyt
4111:20Sijat 17-18Hänninkenttä (TN), 15KuPS JL United Keltainen3-1KuPS JL United ValkoinenPäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 3.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4213:30Sijat 15-16Kalevankangas kenttä (TN), 13HaPK2-1KaPa-51Päättynyt
4313:30Sijat 13-14Hänninkenttä (TN), 14Muuramen Yritys5-6MP ValkoinenPäättynyt
4413:30Sijat 11-12Hänninkenttä (TN), 15LaPa-954-2STPSPäättynyt
4514:30Sijat 9-10Kalevankangas kenttä (TN), 13LAUTP0-4JiiKooPäättynyt
4614:30Sijat 7-8Hänninkenttä (TN), 14WJK 2-4MiKiPäättynyt
4714:30Sijat 5-6Hänninkenttä (TN), 15MP Sininen3-2Team LKPPäättynyt
4815:30Sijat 3-4Hänninkenttä (TN), 14JJK RED White1-0SuPa-52Päättynyt
4915:30Sijat 1-2Kalevankangas kenttä (TN), 13JJK Red1-0Äänekosken HuimaPäättynyt